Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire fel támogatja Székelyföld...

Mire fel támogatja Székelyföldet a magyar kormány?

Figyelt kérdés

Meg kárpátalját stb...

Ilyen jól áll Magyarország ?

Oké magyarul beszélnek de Magyarország fejlessze egy más ország régióját? Itt annyira fejlett minden? Itt nem kellene fejleszteni már semmit?


[link]



2018. nov. 21. 09:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Érthető legyen: itthoni szavazó körben ez volt az utolsó ciklus, amiben el tudta magát adni 2/3ra a Fidesz, mivel végérvényesen kiöregszik a legnagyobb szavazóbázisa. Az új generáció meg rüheli őket nagyon, baromi kicsi az esélye, hogy rájuk szavaznának. A kieső szavazóbázist akarják pótolni a külföldi magyarokkal, akiknek a szimpátiáját ilyenekkel veszik meg. Mert, hogy ugye milyen jó Orbán, mert támogatja őket, stb.
2018. nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Elsősorban politikai okok miatt. Másodsorban az összeg amit erre szán valójában jelképes. Ott nagyon látszik itthon senki sem venné észre. Harmadrészben - habár a politikai vonallal egyáltalán nem értek egyet - érdemes lenne tudomásul venni, hogy a határon túl is élnek magyarok, akikkel legalább ilyen minimális szinten szolidaritást kell vállalni.
2018. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

De itt is kell, viszont pl. Kárpátalja esetében Ukrajna nem sok pénzt ad arrafelé. Pár éve elég durva állapotok voltak, nem volt gyógyszer, az infláció miatt egekben voltak az élelmiszer és tüzifa árak, nincs kielégítő orvosi ellátás, stb. Nekik kis segítség is sok, és igen, azért mert magyarnak vallják magukat...

Tudod, van aki úgy gondolkodik, hogy a magyarság nem az országhatárokig tart. De aki szerint meg igen, annak hiába magyarázzuk ezt.

Szerintem nem azzal van baj, ha a magyar kormány támogatja akár Kárpátalját, akár Erdélyt. A lopással sokkal több pénzt vonnak ki a hazai fejlesztésekből is.

2018. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem egy idegen ország régióját fejleszti, hanem az ott élő magyarok kapnak pályázati lehetőséget. Ott is ugyanúgy magyarok élnek. Gondolom, még nem jártál sok helyen. Én már jártam több határon túli magyarlakta részen és ők is ugyanolyan magyarok, mint bárki más.
2018. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
Ja, legfontosabbat lehagytam: az ilyen helyeken is megvannak a ,,haverok", akik véletlen folytán a legnagyobbat fogják kaszálni ebből.
2018. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%

Magyarország a világ vezető gazdasága! Itt nincs szegénység, minden a legnagyobb rendben, megengedhetjük magunknak hogy támogassuk a külföldet!


Vagy mégsem?

2018. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 mindentudó99 ***** válasza:
46%
Ismét egy magyargyűlölő.
2018. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
1es: miért szinted az "ùj generacio" kire szavazna?
2018. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
5%

#6, #8-nak:

Bár nem engem kérdeztél, de azért közbeszólok egy kicsit.

Akarsz sírni? A fiatalok körében, (25-ig) Gyurcsány a f'sza gyerek!

2018. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Em ugy tudtam, Gyurcsany a 60 felettiek szemeben a fa$za gyerek 😃
2018. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!