Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire fel keresnek 1,3 millát...

Mire fel keresnek 1,3 millát az államtitkárok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 15:29
 1/9 A kérdező kommentje:
És muszáj volt emelni 30%al h ennyi legyen?
2018. nov. 23. 15:51
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én valami olyan verziót hallottam, hogy mert ne lehessen őket megvesztegetni. Amúgy meg mert valaki megszavazta nekik, egy korábbi kormány korábban, vagy pedig ők megszavazták maguknak, mert megtehetik. Talán , gondolták, ha má lúd, legyen kövér; akkor miért ne lehetne milliós nagyságrendű a fizetésük, hogyha megtehetik, hogyha meg is szavazhatják maguknak. Csak ennyibe kerül, hogy megszavazhatják maguknak, és már ott is van. Mert szóval ők vannak vezető pozícióban, és akkor hatalmuk és lehetőségük van rá; szóval hatalmukban áll, és ki ne szeretne jól élni; talán lehet,hogy az is elég hozzá, hogyha 50% +1 emberüket elvakítja a pénz, és akkor máris akkorát szavazhatnak meg maguknak, amennyit csak akarnak. Szóval nem feltétlenül volt mindenki benne, hogy ilyen magas legyen másokéhoz képest, de ha már a másiknak lehet, akkor őnekik is legyen annyi. Vagy pl mondta , aki többet mondott, hogy "neked is legyen már annyi, mert ugyanaz a rangunk", és akkor ő meg mondta, hogy "jó, hát rendben van", hát ki akarna tiltakoznia magasabb fizetés ellen , ha meg is engedhetik maguknak. Gondolom ilyesmiket gondolhattak.
2018. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Meg lehet, hogy motiváció is lett volna nekik, hogy jobban csinálják; csak visszaélnek vele, mert néhányan még többet és méééég többet akarnak.
2018. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*Tehát hogy mert fontos a pozíciójuk, és hogy ez akkor talán motiválná őket , hogy minél jobban csinálják; hogy látható legyen, hogy ügyesen csinálják, ami mindenkinek jó. Tehát akár még ilyen is lehetett benne, de talán nem feltétlenül.
2018. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*fontos feladatot látnak el és azért fontos a pozíciójuk, ezt akartam leírni, --helyesbítés-- és bocsi, hogy nem egybe írtam, nem egybe jutottak eszembe
2018. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Megfelelo embernek szoptak, myaltak pucsítottak.
2018. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyeld a megnyilvánulásaikat. Te elvállalnád az ilyen égö szerepet? Naponta kénytelenek szembeköpni magukat.
2018. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

1,3 millió forint egy állami vezetőnek abszolút nem sok. Egy normál cégnél egy középvezető keres ennyit.

Persze van egy csomó irigy proli, aki még soha nem látott egyben ennyi pénz és nem is tett ennek érdekében semmit. Az ellenzék pedig szépen tud ezzel polgárt pukkasztani, de a normális ember ilyenen nem akad fenn...

2018. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is osztom az előttem lévő véleményét 1,3 millió az tényleg nem sok az állami vezetésben, elvégre csak 4000 eurós fizetésről beszélünk csak (Ami hétköznapi mércével tényleg nem kevés pénz, de azért egy államtitkárhoz képest eléggé annak tűnik)... Én azt hittem ennél jóval többet keres.

A kérdésre válaszolva valószínűleg nem a két szép szeméért lesz valakiből államtitkár, gondolom sokat szenvedett, tanult, dolgozott míg idáig eljutott. Gondolom én ezt nagy naivan aztán kitudja... :)

2018. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!