Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvileg hány gender - társadal...

Elvileg hány gender - társadalmi nem létezik?

Figyelt kérdés
Angol tanárnőm nagy híve a gendernek és másodállásban aktívan tanítja is. Szerinte több mint 70 különféle gender létezik.

2018. nov. 27. 14:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%
Angolban egyszerűbb. Ott van két szó rá. A Sex= biologiai nem. Tehat hogy a kisembernek kukija van e vagy puncija Es van a Gender= tarsadalmi nem, magyaran hogy minek akarja magat mutatni az illeto. Szvsz egyebkent csak a zavarodott es gyakran szexualisan is aberralt embereknek tetszik ez a nagyon divatos hulyeseg vagy az olyanoknak akik valamintraunat eltek at. Normalis egszseges ember ha ferfi, ferfi marad. Es ez még a homlszexualisokr ais igaz. A normalisak kozuluk is elutasitjaka gendert. De hogy mi is a baj a genderrel? Nos az hogy a biologia erosebb lap a pakliban. Es a valosagban nem lehet ervenyesiteni amit a gender akar. Igy az csak elv maradhat. Es ez nem is baj. Ugyanis vannak mar nagyon agybeteg gondolatok az usaban... pl hogy gyogyszerezzek a tiniket hogy elnymjak a nemi jellegeket. De aligha hiszem hogy epeszu ember ezt engende. Vagy pl svedeknel a genderesek azert is tuntikeztek hogy legyen szabd szexelni allattal. Ezeket szerintem nem kell magyarazni. Jo ha az ember valaszokat kerws az eletben tanul,de nem biztos hogy a gender a jo ut.
2018. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
54%
Én betonkeverőnek hiszem magam.
2018. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
68%
Akkor en most nem vagyok normalis? Biologiailag no vagyok es annak is erzem magam, megis tamogatom a melegeket es elfogadom oket ugyanugy mintahogy a transznemueket is es meg sorolhatnam. Akkor ne most libsibolsiabberalthazaarulo lennek?
2018. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
35%

Ez is ide tartozik:

[link]

2018. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%

Takács Zs5


Akkor mi van ha lenéz valaki a lába közé de túl nagy a hasa és nem látja?:(

2018. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
25%

#15

Belenéz egy tükörbe!

2018. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
11%

#3

A heteroszexualitás nem gender ?

Nem látom a listádban. Akkor nekem nincs társadalmi nemem ?

2018. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
75%

17-es! Akarsz hallani egy igazán vadat? Amiket Drazic vagy hogy is hívják beírt az egyik sem társadalmi nem, a heteroszexualitás sem az! Ezek szexuális irányultságok vagy tudományosabban mondva orientációk, csak a sok marhája keveri a szezont a fazonnal, hogy "dzsenderezhessen" egy jóízűt.


Hallottam egy viccet a témában:

- Miért tiltotta be a Fidesz a gender szakot?

- Mert féltek, hogy páran tudni fogják mit is jelent a kifejezés igazából.

2018. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
59%

Én kérek elnézést, de ha már így a 3-as válasz szóba került, de...ez nem bírom kihagyni így késő éjjel sem.


A biszexuális vagy az ilyen omni meg pánszexuálisok, akiknek a nevében ott vagy, hogy mindennel, ami mozog, mióta nem tudna gyereket csinálni? :-DDDD


Úgyhogy mindenkinek aki szerint egy biszexuális nem tud gyereket csinálni küldöm az ide illő hangeffektet

https://www.youtube.com/watch?v=mHHRDxjw7hE


(csak egy jó tanács, majd akkor tessék a természet diszkriminációján poénkodni, ha a saját hülyeségeden már nem lehet)

2018. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
26%
Amugy miert lett ekkora divat tamogatni a melegeket? Nincs veluk bajom. De annyira undorito ez az alszent majomkodas...hogy van valami divat, pl vedjuk akuytakatcicakat akkor belelkesul ez a sok unatkozo ember es szajkaraerzik itt a neten a kutyakcicak jogaiaert...majd divat lesz a melegeket vedeni akkor jajj szegeny melegek. Szerintem sem a melegek sem a kutyacicak nem kerik hogy a nevukben itt toleranciahuszarkodjunk. Ezt csak ugy mellekesen mondom, ha már a homoszexualitasrol beszeltek aminek amugy nem sok koze van konkertan a genderhez. Csak hogy peldat mondjak..szemely szerint a gendert károsnak vélem es elutasitom,a homoszexualisokat nem. Na most ilyenkor mi van?
2018. nov. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!