Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz politikusai ha...

A Fidesz politikusai ha elvesztették volna a választásokat ugyanúgy börtönre ítélve végezték volna, mint Gruevszki?

Figyelt kérdés
Vadai Ágnes felszólalására eléggé rémülten reagált a fideszes képviselő, fenyegetőnek titulálta. Jól látszott, hogy megrémíti a gondolat.
2018. nov. 27. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Gyurcsány börtönben van? Mire következtetsz ebből?
2018. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Gyurcsány??? Őt pont bíróság elé állította a Fidesz kormány. Kiderült, hogy nem bűnös, hiába erőlködtek minden szinten. Pedig utána tényleg nyomoztak, neki tényleg kivizsgálták az ügyeit, ugye nem gondolod, hogy a Fidesz és Polt Péter futni hagyta volna? Haggyukmár kategória.
2018. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem valoszinü, pedig tényleg az lenne az igazságos.
2018. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy lennének börtönben. Elszámoltatás? Ne nevettess.
2018. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Elszámoltatni valakit nem könnyű mivel nálunk az igazságszolgáltatás független bármilyen meglepő is. Meg Gyurcsány számított arra hogy elfogják számoltatni ezért úgy forgatta a lapokat hogy megússza de a társait lecsukták a sukoró ügyben és azt mondta GyF hogy helyette mentek börtönbe. Még mindig vannak vizsgálatok és remélem pár MASZOP ost is lecsuknak még. Nem ártatlan GyF bármilyen meglepő meg leégett a főhadiszállása ahol voltak fontos papirok amit az ÁSZ kért volna szóval már nagy a gyanú ne nézzétek ártatlannak.
2018. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Értem.

Szóval kérdező téged nem az háborít fel, hogy valaki előre bebörtönzéssel fenyeget meg másokat, hogy önbíráskodást akar és bírósági eljárás nélküli ítéletet mint a kommunisták tették korábban. Nem. azon merengsz, hogy vajon egy politikus, csak mert nem kerül kormányra, az máris börtönbe kerülne-e.

Nem mondom, igen aljas lélek lehetsz te. Ez a nagy demokrácia meg liberalizmus a'la ellenzék?

2018. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Nem mondom, igen aljas lélek lehetsz te."


??????

Nem én nem vagyok fideszes, nem támogattam soha a korrupt, lopás alapú kormányzást ;).


Ami a többi össze-vissza hablatyolásodat illeti, nem tudom honnan ötlötted ki ezt a nyomozás vagy tárgyalás nélküli bebörtönzést. Gruevszkinek volt tárgyalása, elítélték! Vadai Ágnes szintén egy darab szót nem mondott ilyesmiről, én sem mondtam. Máskor ne eleve gyűlölködve, narancsködben úszva fuss neki egy kérdés értelmezésének. :)

2018. nov. 28. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem mert addig minden le volt papírozva, az igazi harácsolás bizalmat kapva a választások után kezdődött el.

Lesznek majd olyanok mint Gruevszki.

2018. dec. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!