Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2010-ben amikor sokan szavazta...

2010-ben amikor sokan szavaztak a Fideszre, egy ilyen Magyarországot akartak?

Figyelt kérdés
Főleg Tiszántúlra értem, valamint Dél-Dunántúlra értem, ahol elképesztő a szegénység.
2018. nov. 28. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Miből gondolod, hogy Tiszántúlon vagy Dél-Dunántúlon elképesztő a szegénység?
2018. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert itt élek és látom, az emberek 100-120 ezreket keresnek ,rengeteg a cigány, nagy a bűnözés, rossz utak stb stb.
2018. nov. 28. 17:16
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
A magyaroknak úgy látszik ez kell. A valaha volt legkártékonyabb kormány van hatalmon, és milliós támogatottságuk van, sőt néhányan odáig mentek hogy a "legjobbnak" nevezték őket. Innentől nincs mit mondani. A magyaroknak ez jár. Értelmes helyeken ezek rég börtönben vagy diliházban lennének.
2018. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes a legszegényebb rétegekből szavaztak a legtöbben a fideszre szóval hogy is van ez? Meg gondolom nem könnyű a béka segge alól kihúzni egy országot ami pedig a fejlődést illeti ahhoz képest hogy sokan állítják semmit nem fejlődik az ország majdnem mindenbe több támogatás megy meg a városomban is rengeteg fejlődés történt főleg a kórházban meg az utcákon. Ami nem tetszik az embereknek azt nem szavazzák meg 2006 2010 közti állapot egy vicc volt és lett kormányváltás.
2018. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

A Fidesz borzasztónak állította be az akkori kormányt akiket bármi áron le kell váltani. Szerintem nem lehet minket hibáztatni, hogy nem gondoltuk a borzasztónak beállított kormány helyett egy még 1000x borzasztóbbat csinál pont az, akitől jobbat reméltünk. Nem, nem ilyen országot akartunk természetesen.

Most ha visszamehetnénk az időben már nem váltanánk le az akkori kormányt, ezzel mindenki tisztában van. De mivel időutazás nem létezik ezen kár gondolkodni. Le kell valahogy váltani a maffiát és visszacsinálni a választási körülményeket és törvényeket pontosan a 2010-ben élő verzióra és új választásokat tartani. A Jobbik és a baloldal között kellene új kormányt választania a magyaroknak. Reméljük mihamarabb eljön ez a nap valamilyen csoda folytán. Sajnos ez a Fidesz által felügyelt és kordinált választások útján nem fog eljönni.

2018. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
NEM
2018. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Ott szavaztak legtöbben a fideszre bár az ellenzék viselkedése szerintem nagy szerepet játszott benne külömböző fórumokon ócsárolták őket miszerint a vidékiek alaóbbrendűek lennének. Mellesleg 110-120 ezer ott egész jó fizetésnek számít. Nem is azzal van ott a gond hanem azzal hogy kevés a munkalehetőség
2018. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

"2010-ben amikor sokan szavaztak a Fideszre, egy ilyen Magyarországot akartak?"


Én minden éjjel izgatottan imádkozva gyűrögettem a párnámat, hogy csak egy teleszart búvárruha kinézetű elmebeteg legyen az uralkodó, aki képes az utolsó fillérig ellopni mindent a pereputtyának, és nincs vagy-vagy vagy csak-csak, hanem mindent, és lám bejött.

2018. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg Bajnai tervezte felhúzni a leszakadt régiókat hogy kiépítse az infrastruktúrát de meg is mondta hogy egy pár évig az fájni fog mert csak úgy lehet azt. De látod az emberek nem akartak feláldozni semmit mert képtelenek jövőbe tekinteni csak az orrukig látnak
2018. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"Én minden éjjel izgatottan imádkozva gyűrögettem a párnámat, hogy csak egy teleszart búvárruha kinézetű elmebeteg legyen az uralkodó, aki képes az utolsó fillérig ellopni mindent a pereputtyának, és nincs vagy-vagy vagy csak-csak, hanem mindent, és lám bejött."


Azért nem lopnak itt el mindent az utolsó fillérig. Neked egy filléred sincs?

2018. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!