Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálták az emberek...

Miért utálták az emberek Gyurcsány Ferencet, és Orbánt miért nem?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi h haaa meee hazudott. A kormány is ezt teszi sokkal durvábban.

2018. dec. 1. 08:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Orbánt is utálom, de valamivel jobb, mint Gyurcsány. Legalább (látszólag) nem megy csődbe az ország. Foglalkoznak a külföldi magyarokkal. Amúgy hallottad már Gyurcsányt megszólalni? Hát én esküszöm sírva tudnék fakadni....
2018. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nézd meg a miniszterelnök jelölt vitát. Felmosta a padlót fleto orsossal
2018. dec. 1. 08:49
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Boldog karácsonyt!
2018. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
szerintem mindkettő kártékony, megosztó: eltűnhetnének már a politikai életből - de minél előbb ám!
2018. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#4es ebben egyet értünk!!!
2018. dec. 1. 08:54
 6/26 anonim ***** válasza:
6%
Én orbánt utálom, Gyurcsány Ferenc volt az egyetlen demokratikus úton megválasztott miniszterelnök magyar országon, nála jobb soha nem volt és akkor én is sokal jobban éltem mint most mert elvete a pénzem a orbánok!!! Akkor volt pénzem 3 évente új autót venni most meg egy tré 6 éves hulladékkal járok amiben nincs kormányfűtés sem adaptív tempomat. Nem tudok így kkteljesedni!!!
2018. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%
Gyurcsány volt az egyetlen normális miniszterelnök a rendszerváltás óta, csak ugye a magyar önmaga ellensége...
2018. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Gyurcsány sem volt tökéletes. Utalni nem véletlenül utaltak. De ha őt utaltak akkor Orbánt 6x úgy kellene.

Illetve neki még volt egy gazdasági világválság mely a 29es óta a legnagyobb volt

2018. dec. 1. 09:01
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

A gazdasági világválság előtt közvetlenül még nagyon jól teljesített a világgazdaság, amire Gyurcsány az öszödi beszédben is utalt (2006 május).


"Az isteni gondviselés, a világgazdaság pénzbősége, meg trükkök százai, amiről nyilvánvalóan nektek nem kell tudni, segítette, hogy ezt túléljük."


Az öszödi beszéd idején még semmilyen válság nem volt, csak 2008-tól volt válság a világban.

2018. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Már látszott 2006ban h vmi nincs rendben h lesz vmi...

És az ingatlanvalsag 2007ben robbant ki. Az egy dolog h 2008ra rosszabb lett.

Gyurcsany minimum 2010ig hatalmon marad ha nincs a válság. Illetve vityatok nem ilyen arányban nyeri a választást ergo nincs 2/3 nem hozzák be az alaptorvenyt, nem rendezkednek be kényükre....

2018. dec. 1. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!