Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rabszolga törvény egy...

A rabszolga törvény egy gumicsont lenne?

Figyelt kérdés

Azért, hogy legyen min csamcsogni és más dolgokról eltereljék a figyelmet.

Nem lennék meglepve, ha mégsem hoznak be.



2018. dec. 2. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Valahol vicces, hogy Magyarországon azzal terelik el a figyelmet az igazán súlyos dolgokról, hogy az emberek hülyére lesznek dolgoztatva ingyen.
2018. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mindentudó99 ***** válasza:
Nem gumicsont tényleg keresztülvinnék ha tudnák.
2018. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyelőre egy felvetés mert még semmi nem történt. Lehet benyogik majd h az emberek miatt mégsem hozzák be.
2018. dec. 2. 08:58
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha belegondoltok amúgy ezzel el is terelődik most a figyelem a korrupcióról tolvajlasrol
2018. dec. 2. 08:59
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha behoznák akkor se mennék dolgozni és szerintem nem csak én vagyok így ezzel. Az élet menne tovább. Ha példastatuálásképp kirúgnának akkor keresnék jobb helyet.
2018. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Ja és tájékoztatnám a volt munkatársaimat az új lehetőségről ahol vagyok.
2018. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mindentudó99 ***** válasza:
83%
Én eddig se mentem túlórázni ezután se fogok. Ha nem tetszik viszlát. Így is alig vagyunk. Legfeljebb én se leszek.
2018. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom eldönteni,hogy gumicsont vagy valós elgondolás.

Ha igen,akkor szerintem rémisztő,és durva hová tartunk.

2018. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez a fideszkormányzás televan ilyen sunyi alattomos gumicsontokkal, orbán manipulálja az embereket álandóan az önös érdekeinek megfelelően annak érdekében hogy hatalmon maradjon.

Reszket a hatalomért, már mindenhova berakta az embereit a spionjait, de még ezzel sem elégedett mert attól fél hogy valakik megfúrják a hatalmát és bukta lesz a vége. Ez ilyen tipikus diktátori félelem.

De hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak hát ez a rabszolga törvény is egy sunyi szemétség megint tőle, tőle aki azt harsogta hogy megvédi a Magyar embereket és harcol a multik ellen, ehhez képest mára már elveszi az emberek jogait és lefeküdt a multiknak ezzel a rabszolga törvénnyel. Sunyi alattomos ember, lop, csal, hazudik, csak az önös érdekeit védi meg, nem az embereket.

2018. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Orbán kitartóan ássa Magyarország sírját a sok zombi fideszes meg segíti ebben.

Minél tovább marad orbán annál nagyobb kárt okoz, megmérgezi a társadalmat.

2018. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!