Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konzultációban miért nem volt...

Konzultációban miért nem volt kérdés: Egyetért-e azzal, hogy az oktatás színvonalának romlása is hozzájárul a családok életszínvonalának csökkenéséhez?

Figyelt kérdés

Egyre több a magán gimnáziumban tanulók száma. Persze ezt nem teheti meg mindenki. A szegény minden nap szegényebb.


Miközben saját házuk tájékán lehetne sepregetni, sorosoznak még itt is, pedig a gyerekek jövője, ha nincs használható oktatás, nagy veszélyben lehet.

Ez csak az én gondolatom.


Segítsetek megérteni, hogy miért nem fontos az oktatás a család szempontjából?



2018. dec. 4. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Munkahely fontos lenne. Csak valamiért nagyon agresszívan támadva van az összes magyar cég ami nagy. Baloldalról hányszor hallod: " A cba egy igénytelen szr a spar sokkal jobb" "A mol-t be kéne záratni én csak a shell-nél tankolok"

Eredmény: rá van utalva az ember a külföldi tőkére aki akkor jön ha csóró vagy és olcsó de azér vedd meg a szarjait.

2018. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1: Hagyjuk már ezt a sületlenséget. Legnagyobb támadója a magyar cégeknek Orbánék. Olyan körülményeket teremtettek, hogy, csak a haveri cégek tudjanak életben maradni, a többi, ami nem haveri az inkább bezárjon.

Meg egyáltalán nem azzal van a gond, hogy nincsenek nagy cégek, hanem pont a kiscégek hiányoznak sok helyről. Akik pl.: falvakban is munkahelyeket tudnak biztosítani, stb.

2018. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mo.-n ma már rengeteg más dolog sem fontos. Egészségügy? Várólista, tömött sorok, menjen aki tud magánba.

Valahogyan sokan ezt akarták...

2018. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod az úgy van, ha én akarok konzultálni veled, én döntöm el, miről. A te problémád esetén szervezz te konzultációt. Érted már?
2018. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 valóban igaz. Sőt! Még a kérdéseket is fel tudom úgy tenni, hogy a válasz nekem tetsző legyen.


Csak ezzel az a gond, hogy ez nem konzultáció, hanem propaganda.

2018. dec. 5. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:

5.

Az kiabál, akinek a háza ég.


Plusz a "használható oktatás" puffogtatásánál már látom, hogy valójában mire is gondolnak az ilyen kérdések feltevői. Kilóg a lóláb.

2018. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egyre több a magán gimnáziumban tanulók száma. Persze ezt nem teheti meg mindenki. A szegény minden nap szegényebb."

A szegényekkel kapcsolatban igazad lehet, de az, hogy egyre többen járnak magángimnáziumba, miközben egyre kevesebb gyerek születik, mégiscsak jót jelent, mert azt mutatja, hogy egyre szélesebb réteg engedheti meg magának, nem?

2018. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es!

Nem azt jelenti, hanem azt, hogy romlik a közszolgáltatás minősége.

A középosztály még csak-csak megoldja magánpénzből, de a szegények szívnak.

2018. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A középosztály még csak-csak megoldja magánpénzből, de a szegények szívnak."

A szegények. De az szerinted tényleg nem haladás, ha a középosztály egyre inkább megengedheti magának azt, amit korábban csak a leggazdagabbak tudtak kifizetni? A tendencia azt mutatja, hogy ha így folytatódik, akkor egyszercsak már a szegények is megengedhetik majd maguknak.

2018. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!