Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt miért nem lett...

Bayer Zsolt miért nem lett még felelősségre vonva az alábbi kijelentéséért?

Figyelt kérdés

„Magyarországon él 2,8 millió tisztességes magyar ember, akik a Fideszre szavaztak. A többi rohadt állat nyugodtan takarodhat innen a francba, még beléjük is rúgok kifelé menet, hogy minél messzebbre repüljenek. Szóval takarodó van picinyeim, ez már a mi országunk!”


Azért ez szerintem elképesztő, hogy egy ilyen ember büntetlenül szaladgálhat az utcán és az ilyen fasiszta megszólalásaiért nem jár neki semmi retorzió.



2018. dec. 6. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarom sem védeni, sem támadni de szerintem ezta "többit" azokra a baloldali fake news újságírókra értette, aki lehülyézte az országot, mert rájuk szavaztak.


A mondat, szavak kontextusát is figyelni kell, nem csak kiemelni egy mondatot -.-

2018. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Mikor büntettek meg utoljára bárki kormánypártit túlkapásért? Na akkor fogják őt is. Pénzbüntetésre ne is ítéljék, az úgyis közpénzből menne. Amúgy hol hangzott el? Bayer amúgy következetes ember, mindig kormánypárti.
2018. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert talán a kormány embere? Ahogy a Polt Péter is? Szerinted engedné bármilyen eljárási kezdeményezést Bayer ellen? Az ilyenek ellen alig akarnak engedni bármit. Emlékezz vissza "Voldemort Nagyúrra", nála a NAV vezetők nem engedték a saját embereinek, hogy lecsapjanak rá, mikor az orruk előtt vett át kenőpénzt Voldi.

Bayernél is ugyanez lenne.

2018. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen embereket nem kell komolyan venni mindaddig, míg komolyabb kárt nem okoznak. Ő nem tekinthető példaképnek, vagy példamutatónak semmilyen tekintetben, sem a kulturálatlansága, sem emberi megnyilvánulásai okán, csak a pénz vezérli, más tevékenységre egyébként is alkalmatlan.
2018. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Talán mert szólásszabadság van?

Ez meg sajnos azzal jár, hogy az országot és a másként gondolkozó embereket gyalázni nem kizárólag az ellenzék privilégiuma. "Balos" miniszterelnök szájából is elhangzott már, hogy "qrva ország és el lehet menni!"

Ilyen amikor a fagyi visszanyal!

2018. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Bayernek tényleg van egy undorító stílusa, de ilyet még ő se mondott. Én Facebookon találkoztam ezzel az idézettel pár hónappal ezelőtt, és megpróbáltam visszakeresni az eredetét, de semmi hiteles forrást nem találtam, szóval kamunak tűnik.
2018. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves lepontozók, én örülnék a legjobban, ha mégis kiderül, hogy tévedtem. Belinkeli valaki az idézet forrását?
2018. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

5-ös: itt egy pici kontextus ahhoz a bizonyos mondathoz Gyurcsánytól ("el lehet menni"): [link]


(Mielőtt Gyurcsány-fannak titulálnál, elárulom, hogy utálom őt is, de nem annyira, mint Orbánt.)

2018. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Elolvastam, mert igyekszem tisztességes ember lenni, aki akkor is tárgyilagos, ha ellenfélről van szó.

Nos én nem erről beszélek.

Nem az Orsz. Érdekegyeztető Tanács üléséről idéztem - bár lehet, hogy ott is elhangzott - hanem arról a nyilvános beszédből, ahol az országot is leqrvázta, egyéb trágárságok kíséretében, ami nem áll tőle messze.

Volt is róla a YT-n videó, de most nincs hangulatom keresgélni.

De száz szónak is egy a vége!

Ebben az országban mindenféle következmény nélkül mondhat bárki bármit, mert valóban szólásszabadság van!

2018. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 luigi2 válasza:

Szerintem kamu, egyetlen komoly portál sem hozta le, most hallok róla először.

Bolsevik Zsótikát figyelem egy ideje, feltűnt volna.

2019. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!