Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondta Gyurcsány 2006-ba...

Miért mondta Gyurcsány 2006-ban többször, hogy k. u. r. v. a ország?

Figyelt kérdés

Hogy mondhat valaki ilyet, miniszterelnökként.


Nem provokatív kérdés.


2018. dec. 6. 16:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem a nyilvánosságnak mondta, és egyszerűen ilyen a szókincse magánemberként. Tele van káromkodásokkal az egész:

"Fantasztikus egy országot vezetni. Az utolsó másfél évet azért tudtam én személy szerint csinálni, mert egy dolog ambicionált és egy dolog fűtött: visszaadni a baloldalnak a hitét, hogy megcsinálhatja, hogy nyerhet. Hogy nem kell lehajtani a fejét ebben a k.urva országban. Hogy nem kell beszarni Orbán Viktortól, meg a jobboldaltól és tanulja most már meg magát nem ő hozzájuk mérni, hanem a világhoz. Ez adta a hitet, hogy miért érdemes ezt csinálni. Nagy dolog volt. Imádtam. Életem legjobb része volt. Most az adja, hogy történelmet csinálok. Nem a történelemkönyveknek, arra szarok. Egyáltalán nem érdekel, hogy benne leszünk-e, én személy szerint. Egyáltalán nem érdekel. Csinálunk-e valami nagyot? Azt mondjuk-e, hogy: a rohadt életbe, jöttek páran, akik meg merték tenni és nem szarakodtak azon, hogy hogy a francban lesz majd az útiköltség elszámolásunk, b….a meg. Jöttek párak, akik nem szarakodtak azon, hogy a megyei önkormányzatban lesz-e majd helyük, vagy nem, hanem megértették, hogy másról szól ez a k.urva ország. Hogy megértik azt, hogy azért érdemes politikusnak lenni itt a XXI. század elején, hogy csináljunk egy másik világot. Csak azért. Egzisztenciát lehet még találni sokat."

2018. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Minden politikus használ ilyen szavakat, kár játszani magadat. Az a nem mindegy milyen kontextusban. Gyurcsány szeretettel telien használta, míg a fideszes képviselő az idős hölgyeket gyűlöletből nevezte "hülye vén k......vának".
2018. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

2-es

Egyetértek!

2018. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Mert Gyurcsány utálja ezt az országot. Látszik rajta, hogy lelkibeteg, és vissza akarja adni a sérelmeit, amiket kapott.
2018. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%

Mert eladná magát bárkinek csak fejlődni ne kelljen.


Üdv


A történelem

2018. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem pártolom Gyurcsányt, de NEM utálja ezt az országot. Aki utálja, de nem ezt mondja, az Orbán. Gyurcsány nm tette úgy tönkre az országot, mint a Fidesz. Ami a trágárságot illeti:

Deutsch Tomika vagy Morvai sokkal trágárabb tőle.

2018. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Orbán egy furcsa ember. Ő azt hiszi van hatalma.
2018. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Biztos te is mondtál már ilyet hogy a k-u-r-v-a életbe.

Én már sokszor mondtam hogy a k-u-r-v-a életbe, ha nemsikerült valami, ez csak úgy jön magától. Na a Gyurcsánynál is valami hasonló lehetett a helyzet amikor ez kicsúszott a száján.

2018. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem vall választékos modorra, de azért kiforgatni sem kell.

Ő akkor nem az országra volt mérges, hanem az elvtársaira.

Ebből ügyet csinálni jobbról ugyanolyan hülyeség volt, mint kb. ezzel egy időben felfújni Orbánnak a Kitartás köszönését.

2018. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Nagyhítűek. Jajj. 13000 év alatt csak egymást nyírtátok. Folytatni akarjátok? Pontozd le ezt is mert ugye csak erre van " hatalmad "

Vagy 6 álma sokk?

2018. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!