Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajuk az ellenzékieknek...

Mi a bajuk az ellenzékieknek a köztv-vel?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jòk a műsorok tele van ismeretterjesztő műsorokkal,pont olyan amilyennek egy köztvnek lennie kell...
2018. dec. 7. 00:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom vele. Egyik csatornáját sem nézem.
2018. dec. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
16%
Az, hogy nekik nincs sajátjuk! Hihihi😂
2018. dec. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az hogy párt propagandára használják viszont szerintem ez a legkissebb baj az országban
2018. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
13%

3

Ez nem igaz, csak propaganda szöveg. Bizonyítani nem tudnád.

2018. dec. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

1) A Fidesz meghatározza, hogy még több pénzt kell elvenni tőled.

2) A Fidesz meghatározza, hogy azt a pénzt köz TV-re kell fordítani.

3) A Fidesz meghatározza, hogy mi legyen a közTV tartalma.

4) A közTV tartalma éppenséggel pont a Fideszt isteníti véletlenül.

5) A mérhetetlen mennyiségű propagandával megtámogatva a Fidesz megnyer mindent.

6) Vissza az 1) pontra. A Fidesz még több pénzedet veszi el, még több pénzt költ propagandára, amiből még sikeresebb lesz, amivel még többet nyer, amivel még több pénzedet veszi el, amit még több propagandára költ, stb.


A közTV az egyik mechanizmusa ennek, a másik pedig a strómanokon keresztül birtokolt média birodalom, mint az origo meg a 888.hu. Hatalmat alakítanak még több hatalommá és a saját vagyonukat még nagyobb vagyonná. Közben meg elveszik Magyarország jövőjét. Amíg megy a szekér, világgazdasági fellendülés van, addig nem veszik észre az emberek. Ha 20%-kal nő a fizetésed, akkor nem sírsz, hogy a Fidesz nélkül ez lehetett volna 30% is. De amikor majd jön a válság (és jönni fog, ne legyenek kétségek), ezt mind nagyon csúnyán meg fogjuk szívni.

2018. dec. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Nagyjából ez:

[link]

2018. dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
5%

#5

"Amíg megy a szekér, világgazdasági fellendülés van, addig nem veszik észre az emberek. Ha 20%-kal nő a fizetésed, akkor nem sírsz, hogy a Fidesz nélkül ez lehetett volna 30% is. "

Ó persze. Mert volt itt bármikor is jelentős bérnövekedés amikor NEM a fidesz volt kormányon?

Milyen válság is volt 1994-1998 között vagy 2002-2008 között, elmondanád? Azon kívül persze, hogy a ballibek kezébe került a kormányzás, mert az láthatóan hatalmas válsághelyzetet okozott. A környező gazdaságok szárnyaltak ezen időszakok alatt, a második mszp-szdsz ciklusban éppen úniós tagok is lettünk, ez sem volt elég jó ahhoz hogy legalább ne veszítsenek a fizetések az értékükből, ne emelkedjenek az árak hatalmas mértékben és csökkenjen a munkanélküliség.

Mégis ki gondolkodna azon, hogy a fidesz nélkül mekkora lenne a bérnövekedés, ha egyszer azt tapasztalták az emberek, hogy a fidesz nélkül még soha nem volt maradandó bérnövekedés?

2018. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is volt azzal a riporttal amikor két különböző szöveg ment alámondásnak a migránsos interjúban. Mit is mondott valójában a migráns?

Ez most újságirói szabadság vagy hirhamisitás?

2018. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Takács miért írsz folyton olyanokat, amikről bárki ki tudja deríteni, hogy igaz-e ha használja a Google-t.


Ráadásul ma már szerintem mindenki tudja, hogy az a válasz, ami felett ott van, hogy "Takács Zs5 nevű felhasználó válasza" az bizony Fidesz propaganda.


Itt is, ilyen süket dumát írsz, hogy "bezzeg a szocik idején" nem nőttek a reálkeresetek, aztán csak idáig kell eljutni:

[link]


(a jobb szélső oszlopot kell nézni a reálkereseti indexet) na most 2002-ben volt 153 2010-re (a világgazdasági válság miatt bár tudom, hogy szerinted olyan nem volt) lett 174.


Aztán a munkanélküliség is egy érdekes dolog, mert valóban nőtt, csak közben a foglalkozásban állók száma meg nem csökkent! Hoppá, ez tudod úgy lehet, hogy sok korábban "papíron" foglalkoztatott ember "munkája" megszűnt, pl. mikor a sorkatonaságot felszámolták bizony megnőtt a munkanélküliek száma, de közben a ténylegesen dolgozóké nem csökkent, csak a korábbi bújtatott munkanélküliség láthatóvá vált.


Szóval azt mond már meg, hogy miért írsz ilyen hazugságokat, ha fél perc Google és KSH használat után bárki ki tudja deríteni, hogy nem igaz, vagy abban reménykedsz, hogy senki sem tudja, hogyan kell használni? (költői kérdés ne válaszolj)

2018. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Nekem semmi bajom a köztévével. Nincs is olyan, hogy lehetne bármi bajom vele? Kormánytévé van.
2018. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!