Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajuk az ellenzékieknek...

Mi a bajuk az ellenzékieknek a köztv-vel?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jòk a műsorok tele van ismeretterjesztő műsorokkal,pont olyan amilyennek egy köztvnek lennie kell...
2018. dec. 7. 00:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Akkor más az elképzelésünk a köztévéről. A "köz" része valahol elveszett.
2018. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

#7: Remélem a következő világválságnál a fasiszta fideszed lesz hatalmon, aztán megnézhetjük hány hónap alatt jelentünk államcsődöt. Kiverheted a fidesz által hamisított statisztikáidra, hogy mindenkit foglalkoztatottnak számolsz aki 1 hónapban 1 napra be van jelentve valahova, vagy közmunkás, vagy külföldön dolgozik, és voilá nincs is munkanélküliség, de ez a kártyavár gyorsan összeomlik egy gazdasági recesszió esetén.

Az meg gondolom meghaladja a képességeid, hogy felfogd hogy az árak is elég gyors ütemben növekednek, KSH pedig trükközik az inflációval (így pl. nem része a fogyasztói kosárnak az albérletárak/ingatlanárak, ergo a magyar átlagembert hajléktalannak tekinti a KSH), úgyhogy megint a képedbe hazudtak.

A nagy GDP-növekedéssel elértük hogy idén már talán több lesz a GDP-nk, mint 2011-ben, hurrá. Ezt is persze CSOK-kal mesterségesen pumpált építőiparral, meg felesleges látványberuházásokkal (pl. stadionok, kisvárdai lówellness, stb) sikerült elérni. A válság előtti önmagunk (a csúnya gonosz MSZP kormány szintje) még persze így is nagyon messze van. [link]

De tapsoljál csak fideszbirka, ha Orbán a szádba szarna, az is ízlene neked.

2018. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Ellenzéki vagyok, de én első sorban szakmai oldalról emelnék kifogásokat. Amennyiben az "én oldalam" üzemeltetne ilyen köztévét, sokkal csalódottabb és dühösebb lennék, mert tőlük többet várnék. A Fidesznél tudomásul veszem, hogy ennyire képesek, de azért megfogalmazom, hogy szarra se képesek, és valóban ezen a téren is teljesítményük egyenlő a nullával.


Az, hogy elővesznek a "komcsi filmarchívumból" ismeretterjesztő filmet, digitalizálják, és bedugják a DVD-be, már bocsi, de nulla.


Van 7 köztévécsatorna, szerintem ennyi felesleges, akkor, amikor a háztartások döntő többségében a kábeltévés és műholdas szolgáltatásokon keresztül nem gyakran több mint száz különböző adás fogható.

Szerintem bőven elegendő egy színvonalas

magyar gyerek/ifjúsági, egy főleg magyar és európai filmeket, egy ismeretterjesztő csatorna. Esetleg egy olyan csatorna, amelyiken vannak a beszélgetős műsorok, tehetségkutatók, hírek, sport, stb., de ennyi, nem több!


Egyszerűen értelmetlen dolog pl. egy hírcsatornát fenntartani, amikor nem történik annyi esemény, és arról nem is beszélve, hogy az a csatorna mennyire elfogultan és hamisan közöl híreket, csupa ismétlés. A hírek ismétlésének az internet korában kb. értelmét, de legalábbis jelentőségét vesztették.


Rengeteg jelentős szakmai bakik vannak, és indokolatlanul drágák: ugyanezt a teljesítményt sokkal olcsóbban is el lehetne érni. Mégis azt mondom, hogy kevesebbet és jobban olcsóbban kéne teljesíteni, és akkor még örömmel is nézném.


De erre nem képes az, akik bérkommentelők kifizető eszközeként, propagandacsatornaként, dilettáns haverokat foglalkoztatnak szakemberek helyett.

2018. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
5%

13


És mint azt már jól tudjuk, független-objektív-szakértő pedig csakis és kizárólag a baloldali liberális lehet, legyen az ember-csatorna-hírek vagy köztévé.

Mert a konzervatív jobboldaliaknak még a kutyájuk is propagandát ugat, a macskájuk is rosszul nyávog.

2018. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
#14: Migránssorossorosmigránsceubrüsszelsorosmigránslibsikbrüsszelsorosceumigráns. Nagyjából ez megy a közmédiában. Ez valóban hatalmas hozzáértést feltételez.
2018. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
5%

15

Te nem nézed a köztévét, ha ezt írod. Próbáld csak ki, és meglátod. Butaság elhinni, amit a tényektől függetlenek írnak a köztévéről.

Nekem egész nap az megy a háttérben, tudom, hogy mi megy benne.

2018. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"És mint azt már jól tudjuk, független-objektív-szakértő pedig csakis és kizárólag a baloldali liberális lehet, legyen az ember-csatorna-hírek vagy köztévé."


Úgy lenne korrekt, ha a baloldali kormányzás és a jobboldali kormányzás köztévéjét hasonlítjuk össze. Melyik időszakban volt kiegyensúlyozottabb a köztévé?

Nekem úgy rémlik, hogy a Gyurcsány őszödi beszédéből a kényes részleteket nem egyszer és nem kétszer idézték, bezzeg az Orbán idejében egyetlen szavahihetőségét tekintélyét gyengítő kijelentést nem mondtak, pedig lenne miről beszélni.


2010 után sokkal többet foglalkozik a köztévé az ellenzékkel negatív kontextusban, mint 2010-ig. akár a fidesz-ellenzék mocskolásával, akár az MSZP kormány dicsőítésével. ugyanez elmondható fordítva?!

2018. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
22%

#17

Ez konkrétan nem igaz.

Annyira nem volt kiegyensúlyozott meg elfogulatlan a köztévé gyurcsányék alatt, hogy amikor a tévé székháza ellen ment a támadás, akkor CSAK a HÍR TV számolt be róla. Egy röpke hírt sem hallhattál a köztévében arról, hogy a bejárata előtt tüntetők éppen követelik, hogy bejuthassanak és felolvashassák a petíciójukat gyurcsány távozásáról.

Ha nincs a HÍR TV akkori közvetítése, a környéken lakókon meg a rendbontókon kívül senki nem értesült volna a zavargásról.

Ahogyan az egészet meg lehetett volna akadályozni azzal, ha a köztévé egyik illetékese kimegy és behívja a tiltakozók képviselőjét egy 5 perces interjúra az esti műsor során.

A Napkeltés reggeli hírműsorokat sem lehet elfelejteni, a folyamatosan a fideszt és a jobbikot később összemosó, fasiszta veszéllyel riogató műsorokat.

2018. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

17.

Nyugodtan beszélhetünk arról is KONKRÉTAN, hogy szerinted Orbán mikor és mi olyat mondott, ami az öszödi beszédhez mérhető.

DE: szerintem amiket az öszödi beszédből mindig és állandóan és kizárólagosan idéznek, nem az a leglényegesebb.

2018. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%

Takécszs, a példád nem cáfol semmit. Egy esetet mondtál, de egy esettel nem lehet egy egész tendenciát igazolni.


Nem mellesleg az eseted sem megfelelő. Te komolyan azt hitted, hogy egy stáb az év minden napján, napi 24 órában ügyeletet tart az MTV székházában, hogy mikor találják azt éppen felgyújtani, hogy arról élő közvetítést adjon?


A Hírtévé naná, hogy ott volt, hiszen már korábban értesültek, hogy buli lesz.


Ha én ötven emberrel odamegyek az MTV(A) székháza elé, ordibálok, hogy Olvassák be, a petíciómat, hogy Orbán mondjon le, szerinted mi lesz? Elárulom: egyetlen fényképet nem közöl rólam az egész kormánymédia sem akkor, sem később, ellenben a rendőrök jól lesittelnek.

2018. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!