Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Az ehhez hasonló...

Fideszesek! Az ehhez hasonló propaganda bulvárhíreket ti beveszitek?

Figyelt kérdés

[link]


Elolvastam a kommentet, 99%, hogy egy troll. Az ország legszínvonaltalabb búlvárpropaganda szennyportálja mégis tényként kezelve hosszú lejárató, hazug cikket írt róla.



2018. dec. 7. 19:46
 1/10 anonim válasza:
43%
Nem vagyok fideszes de akik azok valószínűleg nem tudják használni az internetet vagy egy kő alatt élnek és nem ismerik ezt az oldalt (álltalában nyugdíjasok aki a köztévéből és az unokájuk által létrehozott Facebook fiókjuk alapján tájékozódnak ahol belájkolták az Origot) ... vagy nem fogják válaszra méltatni ezt a kérdés mert biztos te is bérenc vagy....
2018. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Origo cikket már ide sem illik belinkelni, mert egyszerűen obszcén. Nem vagyok sem fideszes sem ellenzéki, de origo-val példálózni egy felnőtt beszélgetésben épp olyan illetlenség mint elmenni egy fürdőköpenyben egy esküvőre. Egyszerűen közönséges.
2018. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem a szívem csücske Vona, de azért egy szutyok 10 ezres könyvszámla nem hiszem hogy földhöz vágná!

Nyilván elfelejtette - már ha igaz a kilépett muzsikus bejegyzése...

Engem sokkal jobban megbotránkoztat pl. a Semjén-féle háziállat-lövöldözés, amit a mai napig nem fizetett meg a svéd tulajdonosnak! Arra bezzeg volt pénze(?) hogy döglött rénszarvasokat helikoptereztessen...

Ehhez képest Vona egy piti kis könyv-moly.

2018. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Vajon a tisztelt nagyrabecsült Origo beszámolt-e a Mészáros és Tiborcz által ellopott, százmilliárdos nagyságrendű közpénzről? Ja hogy arról elfelejtett... Amúgy meg ezek fideszes bértrollok, sajnos a mai Magyarországon büntetlenül meg lehet tenni hogy bármivel rágalmaznak, mocskolnak embereket, mert ha az a fidesz érdekeit szolgálja akkor még feljelenteni sem tudod becsületsértésért. Én az ilyeneket ha Vonának vagy bárki másnak lennék gyűjteném csoportba aztán ha már összegyűlt egy pár kipostáznám az Emberi Jogok Bíróságának, hogy mit szólnak hozzá. Igen, hihető hogy Vona Gábor könyvesboltból fog lopni... Azt inkább a fidesz szavazóbázisa, a romák szokták, akik az Auchanban a kabátjuk alá dugják a szalámirudakat, mert ilyet viszont már láttam párszor személyesen is.
2018. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik szennylap hivatkozik a másik szennylapra, a kettő együtt nemér egy bolhafingot. :)))
2018. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Mindig megnevettet amikor az egyik ballib troll feltesz egy kérdést "Fideszesek!" megszólítással, mintha komolyan azt szeretné ha a fideszesek válaszolnának neki, majd a többi ballib troll egymásra licitálva írja le, hogy SZERINTÜK mit is gondol egy fideszes.

Tényleg viccesek vagytok ahogy vergődtök!

2018. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Takács, hozzád képest egy elfújt születésnapi gyertya fényárban úszó kristálycsillár.
2018. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Számíthattam volna rá, hogy az egyetlen Fideszes, aki az oldalon van, elterelő gyűlölködésbe kezd.
2018. dec. 7. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

# 6 TakácsZsöt, a jelenség, amit leírsz, létező, de így pontos:


Ha egy baloldali / liberális / kozervatív / pártsemleges normális ember feltesz a fideszeseknek egy jogos, de kellemetlen kérdést, arra az a válasz, hogy hallgatnak mint sz... a fűben, és csak más baloldali / liberális / pártsemleges normális emberek válaszai gyűlnek...


Egy adott ponton aztán megjelenik egy álszent fideszrajongó - leggyakrabban te magad - aki felrója a kérdezőnek, hogy miért nem válaszoltak a fideszesek a kérdésére. Természetesen ahelyett, hogy akár ő maga legalább válaszolna...


Te is, kedvesem, írtál négy, teljesen fölösleges, OFFoló sort, ahelyett, hogy VÁLASZOLJ a feltett kérdésre, mint közismert kormánypárti hozzászóló (akinek, mint ilyen, a kérdés címezve volt).


Nos hát, ez az ami vicces (és egyben szánalmas) tulajdonképpen. Ha gondolsz valamit valamiről, írd le, ha van véleményed egy kérdésben, oszd meg - de ne azzal próbáld meg hitelteleníteni, hogy válasz helyett hitelteleníteni próbálod az érdemi válaszok hiányával - amiről a kérdező nem tehet, legfennebb a hozzád hasonló hipokriták, akik nem képesek kellemetlen kérdésekre is őszinte válaszokat produkálni...


Ez a "vergődés", amit produkálsz, nemcsak bugyutta, de átlátszó is. Ha azt hiszed, ezzel bármilyen célt is elérsz értelmes emberekkel szemben, tévedsz.

2018. dec. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. dec. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!