Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti kire szavaznátok majd...

DTR42 kérdése:

Ti kire szavaznátok majd jövőre az EP választásokon? Én még nem döntöttem el és egyáltalán azt sem tudom pontosan, hogy fogok-e szavazni. A mostani 21 képviselő szerintetek hogy oszlik meg? Hány darab lesz fideszes, jobbikos.

Figyelt kérdés

2018. dec. 9. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Eloszlás:

- fidesz 14-15

- jobbik 2-3

- mszp 2-3

- dk 1

- lmp 1

- momentum 1

2018. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nem kezdődött el az EP kampány. Megnézem majd hogy mi lesz a választék, pl. a Jobbiknak új ep-s garnitúrát kell keresni miután Morvai a választások előtt kiállt hogy ő a Fideszre fog szavazni. Meg az LMP új vezetőségének is össze kellene magát szednie hogy meglegyen az 5%-uk egyáltalán. A Momentum már egy ideje nem ad életjelet magáról, kár értük.

A Fidesz Európa-politikája szégyenteljes, MSzP-re meg DK-ra meg nem akarok szavazni ha nem muszáj...

2018. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Dk-ra én újbaloldali demokrata vagyok aki hisz az európai értékekben és elutasítom a groteszket, de dadaista sem vagyok.
2018. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Kire nem? Bevándorláspártira biztos, hogy nem. Ki matad?
2018. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# az MLP-t és a DK-t leszámítva mindenki. A korlátlan bevándorlást mindenki elutasította, csak épp annyi a különbség hogy a fidesz a teljes bevándorlást elutasította és esélyt se ad ( kivéve persze a gazdagokat - by letelepedési kötvény ), míg a többi párt azt mondta hogy ha ellenőrzik őket, miért ne jöhetnének be?

Azt senki nem akarta hogy papírok nélkül, bárki bejöhessen. Csupán azt mondták a baloldali pártok hogy normális körülmények között kéne vizsgálni őket és nem ilyen szintű milliárdos ellenkampányt folytatni. Csak gondold el, a bevándorlás ellenes kampányra 2015 óta közel 100 milliárd forint ment el ( és ebben nincs benne a nemzeti konzultáció ára ). Ha ezt nem hergelésre használják hanem mondjuk odaadják a hajléktalanoknak, minden Magyarországon élő hajléktalan ( kb 70 ezer fő ) kapott volna fejenként közel másfél millió forintot. De akár hajléktalan szállókat húzhattak volna fel belőle vagy felújíthattak volna egy kórházat, néhány iskolát és hasonlók.

2018. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!