Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az utóbbi időben nem tud megszerveződni egy igazán nagy szerveződés, tüntetés?

Figyelt kérdés

Annyi mocskos ügy derül fényre nap mint nap, de mégse történik semmi, ami szerintem egyszerűen hihetetlen. Elég csak most a korrupciós ügyekre, a Gruevszki ügyre, és most a rabszolgatörvényre gondolni például. Most komolyan, egyáltalán mi mozgatja meg az emberek ingerküszöbét?

Én már kezdem sajnos minden hitemet elveszteni ezzel az országgal kapcsolatban.



2018. dec. 9. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Nincs már nagytömegű munkásság. Az emberek féltik a munkahelyüket. Nincs olyan ellenzék, aki mindenki mozgósítani tudna. Még lehetne sorolni az okokat.
2018. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Vezető kellene aki kordinál és kimondja amit az ellenzék sem mer kimondani 8 éve. A sikeres tüntetések amik a közelmúltban megdöntöttek diktátorokat nem békés, sétálgatós témák voltak. A szervezők nem azzal hívták a népet, hogy de nehogy rendbontás legyen, csak békésen tüntetünk egyet gyerekek.:D Mert ez így nem érdekel senkit.
2018. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

A Fidesz nem fog saját maga ellen tüntetni, mint ahogy az MSZP ellen tette.

Akinek pedig baja van a jelenlegi rendszerrel, az elhagyja az országot. Ez ennyire egyszerű.

2018. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mindentudó99 ***** válasza:
10%
Csak azt nem értem ha generált probléma meg nem változik semmi. Akkor miért kellett? Egyébként úgysem mennek vele semmire. Mit csinál ha nem túlórázok kirúg?. Ekkora luxust már egy cég se engethet meg magának hogy egy embert is ilyenért krúgjon. Van másik tíz hely ahova lehet menni
2018. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 Tavasszal talán lehetett volna a választás utáni első tüntetésen valami komolyabb nyomásgyakorlás, mert akkor 100 ezer ember is kint volt legalább, csak ahogy írod is, az a baj, hogy akkor se volt egy karizmatikus arc, aki vezényelni tudta volna a tömeget.


#3 Hát igen, a kivándorlás is lehet az egyik ok erre a dologra, mert szinte 1 millióan legalább biztos, hogy elmentek már, és ezek az emberek is javarészt fiatalok.


#4 Hát nem tudom, de szerintem ezek abszolút nem generált problémák, hanem sajnos a valóság, és nem kölcsönkapott eszközről írok.

2018. dec. 9. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

"akkor 100 ezer ember is kint volt legalább, csak ahogy írod is, az a baj, hogy akkor se volt egy karizmatikus arc, aki vezényelni tudta volna a tömeget."


Nem hogy nem volt, hanem a szervezők kifejezetten megtiltották, hogy például valaki kimondja a felszólalók közül, hogy már nincs demokrácia. Volt aki ezért nem kapott szót. Azt mondták, azt nem szabad, mert az emberek elvesztik a reményt. A balodali emberek sajnos ilyen széplelkűek vagy naívak vagy hülyék nem tudom, de így felesleges tüntizni egy Orbán féle bandáról ez lepereg.

2018. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lazy Lover ***** válasza:
0%
ezt én se értem....
2018. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Ja, tavasszal még lehetett volna valami a két tüntetésen. Szerintem az lett volna az ellenzék utolsó esélye, de elbaltázták szépen.
2018. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 Meg azt is mondták, hogy békés tüntetést... Ami azért érdekes, mert az emberek elvileg azért mennének ki egy ilyen megmozdulásra, mert dühösek, és elegük van a mostani rendszerből.
2018. dec. 9. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy az ellenzéknek a feladata az állampolgárokat tájékoztatni a helyzetről nem civileknek kell a Facebook-on szervezkedni. Az ellenzéki vezetőknek kell kimondani a dolgokat és vinni a tömeget elkergetni a diktátort. Ezért vannak! Vörös Imre félék pedig már régen lediktálták nekik még a törvényes receptet is:

[link]


Példát lehet venni amúgy Orbánról, csak azzal nem vádolta a kormányt ami nem jutott eszébe, hazudott, acsarkodott, szervezte a balhét a háttérből, a huligánokat is bevetette és ha kellett ott volt kordont bontani. Na így kell. Na ilyen ember nincs az ellenzékben. Félnek a Fidesztől, gyávák.

2018. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!