Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Mióta lepték el iskolázatlan, unintelligens emberek a politikai platformokat?

Ahogy megnézem, csupa iskolázatlan proletárok hangoskodnak a neten. Érthetetlen, összefüggéstelen butaságokról gagyognak nap mint nap.

Pár év alatt tényleg ennyire hanyatlana a társadalom intelligenciája?

2018. dec. 12. 23:06  Privát üzenet  

A válaszok
Így van, tökéletes kérdés. Nézd meg azt a sok marhát, akik még ezek után is védik a Fideszt és a bandáját. A leírásod tökéletesen rájuk vall. Szomorú :(

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. dec. 12. 23:09 Privát üzenet

Kutatások bizonyítják, hogy a hülyék több hozzászólást írnak, főleg olyan dolgokhoz kapcsolódóan, amihez nem értenek.

Amúgy elég, ha elolvasod a Fidesz facebook oldala alatti kommenteket, és meglátod az igazi bunkókat. Tudtam, hogy vannak hülye emberek, de azért ennyire nem.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. dec. 12. 23:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én elsősorban az ellenzékiekre gondolok. Akik naponta vizionálnak apokalipszist.

# 3/9Időpont 2018. dec. 12. 23:12 Privát üzenet

Nem véletlenül lehetetleníti el a Fidesz a színvonalas oktatást. Keress rá: ott kapták a legtöbb szavazatot, ahol a legnagyobb az iskolázatlan emberek aránya.

Erzsébet utalvànyért meg száraz tésztáért adták el az ország jövőjét.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. dec. 12. 23:13 Privát üzenet
fidesz kormány van.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. dec. 12. 23:13 Privát üzenet
3: Jó anyagot szívhatnak, mert én is hallucinálok tőle mindenféle tüntetésről.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. dec. 12. 23:14 Privát üzenet

"Mióta lepték el iskolázatlan, unintelligens emberek a politikai platformokat?"'

Azt hittem a parlamentre és a 2/3-ra gondoltál :D

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. dec. 12. 23:17 Privát üzenet

Kérdezd drága kormányunkat, miért nem fejlesztik az oktatást. A heti 5 tesi, ének, média, etika, hittan helyett lehetne politikatan mondjuk, illetve közgazdaság hogy alap dolgokat tudjanak a diákok, létrehozzák a jelenleg nem létező politikai kultúrát. Tudod... Vitaképes emberek, akik értelmes érvekkel jönnek, akik tudják hogy működik a rendszer, milyen jogaik vannak, mit hogyan tudnak elérni, érvényesíteni, hogyan működik a demokrácia, hogy kell adózni, adóbevallást írni, stb.

De a cél a butítás. Minél kevesebbet tudnak az emberek, minél butábbak, annál könnyebb őket megvezetni. Márpedig ha valakit könnyű megvezetni, és a te kezedben van a média, akkor a tiéd a hatalom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. dec. 13. 00:22 Privát üzenet
Vannak hülyék mindegyik oldalon, olyanok, mint a szektások.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. dec. 13. 02:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csinálhatnék?
Mit csináljak? Van egy öcsém, aki pokollá teszi az otthoni életem!
Nem akarok megbukni, hogyan tudnék koncentrálni a tananyagra?
Hogyan "kell" viselni azt, ha a BUNKÓ szomszéd megjegyzi hogy unintelligens vagyok mert nő létére előtte mentem ki az ajtón?
Miért van az, hogy a szélsőjobb mindenhol primitív és unintelligens?
Miért hiszik sokan, hogy az oktatásban a roma/ nem szorgalmas diákok szegregációja megoldás lehet a hatékonyság növelésére? Mi változik, ha szegregált az iskola?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!