Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki lenne szíves megmagyará...

Valaki lenne szíves megmagyarázni miért vannak még mindig FIDESZ szavazók ilyen állapotok mellett?

Figyelt kérdés
Én fel nem bírom fogni, hogy egy jóérzésű embert hogy a fenébe nem zavar az, hogy Orbánnak már egy kezeden nem tudod megszámolni hány haverja gazdagodott meg (és itt nem kis vagyonokról beszélünk) hirtelen az évek alatt elég gyanús módon csak azért mert jó helyen van jó időben. Ez nem értem, a FIDESZ szavazókat nem zavarja? Vagy az hogy rengeteg pályázatot csak fidesz közeli emberek nyernek meg? (milyen érdekes az is.) Vagy pl. a Tiborcz ügy nem zavar senkit? Vagy az hogy Orbán az esetek 90%-ban nem ad választ a kérdésekre csak simlisen vigyorog még a kamerába bele sem nézve? Vagy az hogy elhallgattatják az ellenzéket a parlamentben egy DEMOKRÁCIÁBAN? Az hogy tönkreteszik pl. most a cafeteria rendszert is január 1től? Vagy az hogy Orbán az utóbbi években csúcsra járatta már az adók mértékét? Vagy hogy már évek óta több stadionja van az országnak mint amennyire valóban szükség lenne miközben az egészségügy romokban van? Vagy az hogy Mexikót támogatjuk xy milliárd forinttal csak úgy heccből miközben itthon is bőven lenne helye az adófizetők pénzének? Kósa, Kövér, Németh sem zavar, hogy mindegyikük olyan buta mint a föld (igen, még Gyurcsánynál is butábbak ami nagy szó) és mégis hatalmi pozícióban vannak? :D Meg az sem zavaró, hogy az egészségügy után már az oktatást is még jobban tönkre akarják verni? SOROLJAM MÉG? :D Fideszesektől szívesen megnéznék pár választ ezekre a kérdésekre, mert soha egyiktől sem hallottam még sajnos épkézláb érveket. Csak azt tudják fújni, hogy jaj hát nincs más, más is lopna, ez még így is jobb mint bármelyik másik meg azt hogy SOROS, MIGRÁNSOK. Én egyáltalán nem tartom magam liberálisnak, és korábban volt egy két olyan intézkedés a migránsokkal kapcsolatban amivel egyetértettem a FIDESZ-el és egyet is értek DE nem lehet elmenni a többi dolog mellett, a negatívumok bőven elnyomják azt a kevés pozitív dolgot amit tesznek. Ha valami sz r és nincs más alternatíva akkor azt a világ végéig el kell tűrni? Hihetetlen komolyan, hogy egyes emberek mennyire nem látnak tisztán.

2018. dec. 13. 00:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Sokat olvasod a ballib sajtót tesó.
2018. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

A fidesz szavazók egy szűk kisebbség, mármint a meggyőződéses fideszes aki nem készpénzért teszi az ikszet alig néhány ezer.

Hogy miért vannak? Egy részük érdekből, a többiről meg annyit, hogy ennyi fogyatékos bármely más országban is van.

2018. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
A Központi Propaganda Hivatal sok embert elér a hamisított híreivel, az emberek pedig bedőlnek neki. A médiát elfoglalod, és tiéd az ország.
2018. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves első, te meg túl sokat nézed/olvasod a kormány által üzemeltetett sajtóorgánumokat. :D
2018. dec. 13. 00:51
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Milyen fideszes szavazók vannak még? Áprilisban szavaztunk, azóta eltelt egy kis idő és történtek dolgok amitől felnyílt az emberek szeme. S ha másképp nem is akkor saját bőrükön tapasztalhatják ahogy teszik rommá alattunk az országot ;-)
2018. dec. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, nem olvasok meg nézek semmilyen kormánypárti vagy ballib sajtót, csak ritkán. Élem az életem boldogan, megvan mindenem család, barátok.

Addig még ti naponta apokalipszist vizionáltok a szerényke életetekben, addig én gyarapítom a jövőm és figyelmen kívül hagyom a külső uszításokat.

Vannak akik befolyásolhatóak, elolvasnak valamit neten és mivel iskolázatlanok azt se tudják miről van szó.

Na ilyen az ellenzék nagy része. Pont ezért használja őket a ballib propaganda úgy mint a bábukat. Bedobnak valami gumicsontot amin pár hétig elrágódnak, az értelmesebbje mag jót mosolyog rajtuk :)

2018. dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
Hámer migráncsok!!4
2018. dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

1 hit

A hívőknek nem kellenek tényeken alapuló érvek.

Hisz valamiben és boldog a maga tudatlanságában.


2 megszokás

Bolond lenne utánanézni a dolgoknak, így a saját értékrendje ellen fordulna.


3 csordaszellem

jó eséllyel olyan ismerősei vannak, akik szintén fideszesek és kinéznék azt aki gondolkozik (és fel is vállalja)


4 médiahatás

aki nem fideszes, az sorosbérenc, migráncssimogató libsi

2018. dec. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%
Csak egy kis szeletkéjét foglaltad össze! Akkor lesz változás ha az ellenzéknek nevezett valami el takarodik Gyurcsánnyal az élén, és egy új alternatívát találnak ki, ami közérthető az emberek többségének, amíg ott van Gyurcsány, ott lesz Orbán is, bár először az emberek fejében kell rendet rakni, szerintem?!
2018. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

#5

Azok az emberek hol voltak 8 éven keresztül? Nem ebben az országban éltek?

2018. dec. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!