Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy a Fidesz...

Lehetséges hogy a Fidesz politikája miatt feleslegesé válnak majd a közgazdászok?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a közgazdasági tudomány és ilyen irányba tervezném tovább a tanulmányaimat, viszont attól félek hogy a Fidesz miatt szükségtelenné válik a szakmám mert mire elhelyezkednék olyan magas gazdaságot építenek ki hogy teljesen értelmetlené válna a tudásom ezen a téren.

2018. dec. 13. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Ha tényleg ebben a szakmában akarnál tanulni/elhelyezkedni, akkor nem a gyiken írnál ki róla kérdést :)
2018. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzék már feleslegessé vált, egypártrendszerben semmi szükség rájuk. Talán a közgazdászokra is ez vár.
2018. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
# 1 Nem értem miért ne írnék róla kérdést én csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.
2018. dec. 13. 18:46
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

Nyugi, a Viktornak is szüksége lesz pár közgazdászra. Persze nem kell túl sok...

Ha ilyen terveid vannakb javaslom a tanulmányok idejére a Fidelitast, ha az alapszervezet vezetőjeként lépsz be a Fideszbe, akkor van rá esélyed, hogy pozíciót kapjál.

Vagy másik lehetőség: a csutinak még van pár lánya. Ha be tudsz házasodni a családba, akár még vejedelem is lehet belőled...

2018. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha majd megtanulod a közgazdaságtant, és visszanézel erre a kérdésre, nevetni fogsz hogy gondolhattál ilyet.

A Fidesz csak súlyos gazdasági következmények árán tudná csökkenteni a szükséges közgazdászok számát, ez nekik sem éri meg.

Ugyanakkor az is igaz, hogy a technológia fejlődésével bizonyis munkákból kevesebb kell, ez szerintem a közgazdászokkal is így van. A közgazdász már most sem annyira kelendő, mint a mérnök vagy az informatikus, de ehhez semmi köze a Fidesznek. A Fidesz egy dolgot helyesen csinál, hogy a keresettebb szakmák irányába tereli a diákokat, a módszereivel viszont nem értek egyet.

2018. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!