Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tüntetéseket Soros pénzeli?...

A tüntetéseket Soros pénzeli? Hol kell kérni a pénzt, ha kimegyek tüntetni? Szeretnék zsoldos lenni.

Figyelt kérdés

Sajnos meg vagyok szorulva így Karácsony előtt, jól jönne egy kis pénz, és az Origón azt írták, hogy ezekért a tüntetésekért Soros fizet.


Szeretnék részesülni ebben az akcióban, hol kérhetem a pénzt?



2018. dec. 14. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A tüntetők Soros kitanítottjai ellen tüntetnek.
2018. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de ha megtudsz valamit, feltétlen oszd meg velem is. Egy kis pénz mindig jól jön. Viszont kéne mondani a szervezőknek és persze Sorosnak, hogy ez így nem túl jó jelenleg. A fidesz legalább buszokkal szállította fel a vidéki tüntetőket, itt meg nekem kéne megoldani az utazást is.
2018. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Biztosan nem fizet közvetlenül, hacsak nem ösztöndíj formájában. Állítólag Fekete-Győr András Soros-ösztöndíjas volt. Régen Orbán Viktor is Soros-ösztöndíjasként tanult és sokáig jóban volt Soros Györggyel. Az világos, hogy valamiért nagyon összerúgták a port és ennek igazi okát nem kötik az orrunkra. Elképzelhető, hogy Soros egy ponton túl már nem biztosította további támogatásáról.
2018. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

nyugodj meg, Sorosnál megvan a neved, fogja utalni a pénzt, de csak 3 év múlva.

(tudod, az új törvény...)

2018. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudja, hogy hova kell utalni? Egy zsák pityóka nagyobb biztosíték lenne, a Fidesz is azt adott régen.
2018. dec. 14. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt Orbánéktól kellene megkérdezni, mert ők is Soros zsoldosok voltak.
2018. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az a nagybudi helyzet igazandibol, hogy Mr Soros le se szar benneteket!!

szerintem isteni jokat rohog rajtattok!!

2018. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!