Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki miképpen látja, a tüntetése...

Ki miképpen látja, a tüntetésekkel közelebb, vagy távolabb került az ellenzék a kormányváltáshoz?

Figyelt kérdés
Nem agresszív trollkodásra lennék kíváncsi, hanem őszinte véleményre, hogy ki miképpen gondolja, milyen eredménye lehet a tüntetéssorozatnak?

2018. dec. 17. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Eredménye semmi!

Még a kemény mag is el fog fordulni az ellenzéki vezetőktől.

De kell ez már nagyon!

2018. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem semmi nem változott. A Fidesz tábor még jobban összezár, aki ellenzéki, de normális ember normális élettel, az elítéli ezt a randalírozást (tapasztaltam) és elhatárolódik tőle. Az ellenzéki pártok semmit nem bizonyítottak, csak azt, hogy bárkit és bármit bevetnek a zsíros koncért, miért lenne más a megítélésük mint eddig?

Nekem nagyon jó barátaim vannak, akik ellenzékiek és ha holnap lenne a szavazás, nem tudnának kire szavazni.

2018. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem le kell lépni az országból. Ennyi.
2018. dec. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ellenzék nem is akar kormányváltást - ellenkező esetben nem szerencsétlenkedtek volna a TV-székház előtt és nem visszafogták volna a tömeget, hanem közös erővel bementek volna a székházba és felolvasták volna a petíciójukat még emberi időben a TV-ben, amikor a sok nyugger, aki a Fideszre szavazott még nem ment el szunyálni és akkor talán meglepetést okoztak volna.


Ehelyett csak ment az időhúzás és szépen megvárták, amíg a rendőrök körbezárják, szétzilálják a kifárasztott tömeget.


Közben egy jót táncikáltak és aztán nem történt semmi, de azt olyan jól eladták, hogy mindenki bevette, hogy változás lesz meg stb.


Lehetne, csak nem kéne legközelebb megvárni, amíg az összes rendőr odaér és a tömeg is kifárad.


De legközelebb már kordonok is lesznek, szóval mind1 is!


Szóval a kérdésedre válaszolva, hogy milyen eredménye lehet a tüntetéssorozatnak röviden: SEMMILYEN!

Max. majd bedobnak valami gumicsontot meg újabb színjátékot, amit megint bevesznek.


A változáshoz ugyanis nem elég álldogálni a fagyban meg dobolni.

2018. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
nem lesz a tüntetések miatt kormányvátás. az egyetlen ami miatt megérte, hogy az ellenzék talán végre valamiben - ha egy kicsit is - összefogott
2018. dec. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban ha meg tudsz nevezni egy olyan ellenzéki vezetőt aki holnap maga mögé tudná gyűjteni az ellenzéki szavazók 40%-át, kampányolás után 70%-át lehetne beszélni a kormányváltás esélyéről. Ettől fényévekre van az összes ellenzéki párt és amig egymást ütik addig nem is lesz változás.

Az összefogást felejtsd el. A demokratikus összefogás lényege, hogy úgy osszák el a maradék koncot, hogy mindenkinek jusson egy kicsi, de senkinek se legyen kiugró a pozíciója.

Lassan úgy érzem hogy itt mindenkit a fidesz fizet, és a parlament hátsó irodájában kapják meg a napi forgatókönyvet, hogy ma mi ellen kell tiltakozni.

2018. dec. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Lecsökkentik a napok számát heti négy napra, a nyolc óra helyett a nőknek hat, férfiaknak hét óra.


A netadó után a tüntit követően idén Jan.1-től csökkent a net á fá ja.

2018. dec. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!