Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem lehet ezt...

Csak szerintem nem lehet ezt a mostani kormányt megdönteni?

Figyelt kérdés
Ugye most mennek a tüntetések stb. Kiabálások,ugrálások Bp. területén.Szerintem Vitya ennyitől nem fog lemondani.Nem azt mondom,hogy fel kell gyújtani az egész várost.Vonulásokkal és tábla emelgetésekkel egyik miniszterelnök se mondott még le.Szerintetek mi a megoldás?Úgy fogunk járni mint a franciák vagy az ukránok?Már azt is el képzeltem,hogy a Betyársereg ellen kell majd megküzdeni Budapest utcáin.Egyébként a Honvédség mikor avatkozna közbe?Úgy tudom,hogy ők a külső fenyegetések/terror támadások miatt vannak.Egy esetleges polgárháború esetén a rendőrségnek kell rendet raknia nem? (nem vagyok fideszes,a félreértések végett)

2018. dec. 17. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szarugy
2018. dec. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem sem lehet.


Legalábbis ilyen nyámnyila álldogálással semmiképp, mert ahhoz összefogott cselekvés kellene, de hát a tüntetők az ellenzék egyetlen szavára leálltak a nyomulással, szóval várhatod a sült galambot.

2018. dec. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
nincs eselyetek! mikor fogjatok mar fel vegre???
2018. dec. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Pár ezer ember ugrálása nem reprezentálja az országot, valami olyan programot kellene meghirdetnie olyan vezetőknek, akikre még felnéz az emberek többsége, amely program értelmes.

Olyan ami rendkívül keveseket érint, az nem mozgat meg tömegeket.

Túlórázni csak kevesen szoktak és azok sincsenek a felső határ közelében sem, így nem érinti őket a változás.

Akiket meg igen, például a rendőröket, orvosokat, nővéreket, azok túlórakeretének megemelése minden bizonnyal indokolt.

Ha valaki, az a pár ember, akit mégis érinthet, olyan mértékben végzett túlórát, hogy már eléri a felső határt, az nyilván nem ellenzi, hiszen nem kötelező, vagyis csak a beleegyezésével történhetett eddig is ilyen ilyen és csak olyan helyen lehet erre szükség, ahol nagy a munkaerőhiány, az meg garancia arra, hogy nem fogják szankcionálni, ha nem akar túlmunkát végezni.

Vihar egy pohár vízben a cirkusz.

2018. dec. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor miért nem próbálja ki a Nemzeti kunzultációs levélküldést?


Egyet ért 400 óra túlórával?


Begyársereg, Jobbik.

(Sikeresen szétdarabolták őket, mint az MSZP-t. Mert nem látja, hogyan taktikázik a Fidesz)

2018. dec. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Azért lehetetlen megbuktatni őket, mert a népnek ők kellenek. Ez ennyire egyszerü, higgy nekem.
2018. dec. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

2,5 millió rájuk szavazott, 3 millió nem ment el ( mert nekik jó úgy, ahogy van) 5,5 millió ember van egy véleményen a Fidesszel, ez több, mint az ország fele.

Ezzel senki nem tud mit kezdeni.

2022-ben van választás, akkor lehet szavazni, dönteni.

2018. dec. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

A gond az h ez az ellenzék totálisan megbukott.A mostani tüntetés tökéletes bizonyíték rá.Ha csak a fidesz vagy a mostaniak közül kell választanom akkor fix h 10000 a fideszre voksolok mint a most tüntető parasztokra.


"Már azt is el képzeltem,hogy a Betyársereg ellen kell majd megküzdeni Budapest utcáin"


Hát megsúgom akkor nagyon rosszul képzelted...a rendőrök csak megsimogatnak titeket most még csak ahoz képest amit kaptok illetve kapnak majd az emberek az utcán.

Azért gondold végig a két tömeg találkozik és szó szerint halálra veri a másikat...Gondolom te nem erre gondoltál pedig ez lesz...<<és mindezt köszönni lehet majd az újságíróknak provokátoroknak és politikusoknak...<<Érdemes még 1x átgondolni megéri e.A majré.

2018. dec. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
2,8 millió szavazat reprezentálja 8,5 millió választásra jogosult akaratát? Az el is ment szavazók 47%a hogy is adhat 2/3-ot?
2018. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Túlórázni csak kevesen szoktak és azok sincsenek a felső határ közelében sem, így nem érinti őket a változás.


Akiket meg igen, például a rendőröket, orvosokat, nővéreket, azok túlórakeretének megemelése minden bizonnyal indokolt."


Trolololo!


Tudod, hogy átlagosan ahhoz, hogy egy szakorvos ma magyarországon 12 év tanulás után keressen FELE annyit mint egy parlamenti képviselő, ahhoz havi 300 órát kell dolgoznia?!

2018. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!