Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz ellen lázadó fiatalok...

A Fidesz ellen lázadó fiataloknak mi a véleménye erről a meséről? Nem kéne megfogadni a tanulságát?


2018. dec. 17. 02:32
 1/8 anonim válasza:
84%
Én még emlékeztem erre a mesére, úgyhogy nem néztem végig, csak a befejezését néztem meg, de így se értem, mi köze ennek a bármihez is. Lehet csak fáradt vagyok, úgyhogy ha megkérlek elmagyaráznád?
2018. dec. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"ha megkérlek elmagyaráznád?"


Örülj annak, ami van. És legfőképp, ha a szüleid még eltartanak, örülj, mint majom a farkának.

2018. dec. 17. 03:01
 3/8 anonim válasza:
79%
Oké, csak akkor ne várj választ a kérdésedre.
2018. dec. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

"Örülj annak, ami van."


Én pl. örülök annak, hogy van annyi sütnivalóm, hogy nem legyek fideszes!

2018. dec. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Te is örülhettél volna annak, hogy nincs bekötve hozzád a net, mert akkor most legalább nem kíblódnál itt gyakorin.
2018. dec. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyesmire 24 percidőm. Valami rövid dakota közmondás nincs helyette?
2018. dec. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

"Örülj annak, ami van. És legfőképp, ha a szüleid még eltartanak, örülj, mint majom a farkának."


Mekkora egy begyöpösödött vén barom vagy.


És ha 56-ban is örültek volna annak ami van?


Te szerencsétlen...

2018. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

56-ban egy idegen megszállás, és a kommunista fertő ellen lázadtak. Most akik utcára vonulnak, sokszor azt sem tudják miért mennek. Nem általánosítok, de azon ismerőseimből kiindulva, akik ezt az egész tüntetősdit a kormány minden intézkedésére válaszul propagálják, két véglet van:

1.) "jó buli", meg "lehet piálni, tépni". Fiatal egyetemisták, (mint én) akiknek éppen nincs jobb dolguk, vagy jó buli 5000 másik emberrel megbénítani egész Pestet, randalírozni a Kossuth téren.

2.) vagy éppen "Amit Orbán csinál az csak rossz lehet". Ezt hallják a szülőktől, vagy olvassák az olyan népszerű, uszító baloldali médiában. Ez a rosszabb véglet.


Ez csak az őszinte véleményem, nem vagyok megszállott fideszes.


Üdv, egy fiatal.

2018. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!