Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek/ellenzékiek,...

Fideszesek/ellenzékiek, nektek van ellenzéki/fideszes barátotok, rokonotok, ismerősötök?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ez a 2 tábor buborékban él és nem érintkezik egymással, ez mennyire igaz?

2018. dec. 17. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
En a csajomat is kidobtam mert kiszokitette a hajat mivel a bajszos s.r #3 Pinter a peldakepe...aki szereti szokiteni a dolgokat
2018. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Nekem sajnos van.
2018. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az egész családom és baráti köröm full vegyes politikailag. Bizonyos intelligencia felett az emberek nem csinálnak ebből presztízs kérdést, mint ahogy mi sem.


Aztán van a másik oldal, mikor a nem sok ésszel megáldott rétegnek a napjait a gyűlölködés és a mocskolódás teszi. Megválogatom milyen emberekkel állok szóba, ezért szerencsére ilyennel csak a neten találkoztam, ott hangosak (valamiért) az emberek.

2018. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Én ellenzéki vagyok, és több jó barátom, és mindhárom még élő nagyszülőm is fideszes.

Azt nem mondanám, hogy a fideszes és ellenzéki emberek nem érintkeznek. Viszont azt igen, hogy az ideológiák nem érintkeznek. Nem emlékszem, mikor beszéltem utoljára fideszes ismerőssel politikáról, de nagyon régen. Egyszerűen "jobb a békesség" alapon.

2018. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk vannak, de tiszteletben tartjuk a másik elmebaját és nem politizálunk. Egyébként sem a politika töltötte ki az életünket, egyik kormány alatt sem.
2018. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Van. Jól meg vagyunk egymással, mivel mi elértük azt a szintet, hogy politikai hozzáállástól függetlenül normálisan meg tudjuk beszélni a politikát.
2018. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem anyám, apám, apósom, anyósom, unokatesóm, nagybátyám, nagynéném full vegyes. Fidesz, Kétfarkú, Jobbik, DK, sőt még echte náci is van. Mégis amikor családi összejövetel van, nem beszélünk politikáról, hanem tök jól elvagyunk, intelligencia kérdése az egész. Család vagyunk, nem ellenségek.
2018. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem vannak fideszes barátaim, bár én nem vagyok ellenzéki, csak kormánykritikus. Bár amilyen irányba a Fidesz tart, lehet, hogy ez már nem igaz.
2018. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem rokonom van, de ő az az igazi sztereotipikus fideszes. Amikor nem politizál, akkor folyamatosan kesereg, hogy milyen kevés nyugdíjat kap, de amint politikára kerül a sor teli szájjal elkezd migránsozni.
2018. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Egy fideszest sem ismerek. Bár lehet, hogy igen, de szégyellik, ezért titkolják. Van is rá okuk, mit mondjak.
2018. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!