Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 4 eve 20 evesn csalodtam a...

4 eve 20 evesn csalodtam a baloldalinosszefogasban iden a taktikai szavazasban. Irigylem a fiatalokat akik ezeket nem eltek at es meg hisznek a diktatura megdonteseben. Mit tehetnek hogy ne faradjak bele a bal oldal csalodasaiba?

Figyelt kérdés
Mert 2006ban volt mire buszkenek lenni De en hittem Mesterhazy Attilaban es a Karacsony Geriben is
2018. dec. 18. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A megoldás: légy fideszes! Orbán Viktor miniszterelnök úrban én még sosem csalódtam, ezért is örvendek jó egészségnek. Éljen Magyarország, éljen Orbán Viktor!
2018. dec. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek emberek, változnak és egy élet nem elég a kiismerésükhöz. Az eszme meg szintén változó formában testesül meg, ami egyszer haladónak tűnt, az később a haladás kerékkötője lehet.
2018. dec. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

2006-ban mire voltál büszke? Hogy több milliós kárt okoztak, eltörték a rendőr lábat, rajuk gyújtották a járművet, és focidrukker sálakkal takarták el az arcukat?

Hogy egy sort ismer az öszödi beszédből?

Hogy ők bejutottak a tévé székházba, és szétloptàk az egészet.

2018. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Kezdetnek talán tehetnéd azt, hogy nem leszel troll, aki kérdéseket ír ki ide.

Addig még hihető is volt a kérdés, míg azt nem írtad le, hogy 2006osra büszke voltál. Tényleg büszke lehet rá az ember, hogy másról sem szólt az egész, csak fizetett provokátorok zúztak, törtek, gyújtogattak, aztán mikor már nem bírtak velük és túltolták a melót, akkor meg Budaházyra lett fogva az egész (Tomcat volt megbízva, hogy csalja tőrbe Budaházyt és segítse a rendőröknek elkapni Budaházyt, azóta hívják Spiclicatnak).

2018. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erről csakannyit, akik hisznek, nem azért teszik, mert nem élték át. Ők azért hisznek a diktatúra megdöntésében, mert tudják, hogyan kell. A csalódás azt jelenti, hol ide figyelünk, hol oda, hátha történik valami. Aztán ha nem, arra gondolunk, ezek se értenek hozzá. Ez az az eset, mikor nem értjük mi történik, kapjuk a fejünket erre arra, azt érezzük, hogy valami nem jó, de igazán nem tudjuk, mi az. Hogyan tudnánk, miként kell jobbítani.

Azt mondanám: most nem különböző programok hirdetésével. Nem érdemes, nincs hitele. Most azt kell megértetni, változást csak mi magunk tudunk elérni. Eredmény akkor lesz, ha ezt sokan megértik. De semmiben sem hinni könnyebb, mint cselekedni. Különösen, ha azt sulykolják, ha nem maradsz nyugton, rossz ember vagy. Törvényt sértesz. Mennyire keveseknek jut eszükbe. Rossz törvényt csak egyféleképpen lehet jól kezelni. Meg kell szüntetni. Ez néha azt jelenti, a létrehozójával kell kezdeni.

2018. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért tartunk még mindig itt mert bedőlünk az ilyen politikusoknak.
2018. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!