Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kér senki orvosszaké...

Miért nem kér senki orvosszakértői véleményt néhány Sorosozó Fideszes politikusról?

Figyelt kérdés

Pl. Kovács Zoltánról...

Aztán ott a pszichiáter szakorvosnak vagy elárulja, hogy hazudik, s hergeli a népet, vagy köti az ebet a karóhoz és akkor kapja a depot-készítmény injekciókat.


Egy átlag polgárnál bezzeg, ha olyanokat mond Orbánról mint a Fidesz Sorosról, akkor paranioát (vagy paranoid-skizofréniát) diagnosztizálnak...


2018. dec. 18. 10:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit azért hozzátennék, hogy szerintem a mentálisan, pszichésen beteg embereket nem szabad kitaszítani a társadalomból, de kezelni KELL Őket.
2018. dec. 18. 10:33
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
orbánnal kell kezdeni, aztán sorba az összest kivizsgálni. Ezek nem kicsit betegek.
2018. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még azt is hozzátenném, hogy próbáljak objektív lenni, hogy jónéhány ellenzéki politikus is mutat paranoid tüneteket.


Szóval en block politikusokon miért nem kérnek ilyesmit számon?

2018. dec. 18. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj bele, ha lenne orvosi papír arról, hogy Kósa tényleg megőrült, az mennyire unalmas lenne már. Röhögés helyett szánni kéne, előbbi sokkal vidámabb.
2018. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Orbán 100%, hogy beteg, pszichológus ismerősöm egyből megmondta, nézd ahogy tikkel a szeme mindig az arcán van ez a kínos erőltetett mosoly, akaratlan nyelvöltögetések, fejrángatások, csak rá kell nézni.
2018. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

“Még azt is hozzátenném, hogy próbáljak objektív lenni, hogy jónéhány ellenzéki politikus is mutat paranoid tüneteket.“


Ez teljesen így van! Én ott voltam tegnap az épületen kívül. Azt hittem ezzel a túlóra törvény ellen és szabad sajtóért cselekszünk. Aztán mikor haza jöttem láttam ahogy Kunhalmi Ági és a többiek mit csináltak bent!

Nem szabadott volna egy pártot sem a tömeg mögéállítani, de főleg nem az MSZP-t...

Én kérek elnézést mindenkitől!

[link]

2018. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos nem megoldás, mert a pszichiátert köti az orvosi titoktartás. Mivel a fideszes senkikkel ellentétben az orvosoknak vannak etikai szabályaik, nem árulhatják el, amit a beteg mondott bizalmasan nekik. Tehát csak az adott pszichiáter ismerné a vallomásukat arról, hogy hazudnak a népnek.


De egyébként tök fölösleges is volna ilyesminek alávetni őket. 60-as IQ fölött mindenki tudja, hogy gátlástalanul hazudnak a sorosozó Soros-ösztöndíjas CEU-öregdiákok, nincs ezen mit magyarázni. És nyilván a CEU századrangú kérdés, ennél sokkal fontosabb dolgokban is hazudnak.


Nincs két, egymást követő másodperc, amiben egy fideszes képes folyamatosan igazat mondani.

2018. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy ismered az emberek viselkedését, de az erőtörvényt biztosan nem ismered. Eszerint a haladás mindig az erők eredője felé történik. Nem nehéz kitalálni, ha van egy bazi nagy erő, meg sok kicsi, akkor az eredő merre mutat.

A kérdésbeli problémádra választ kaphatsz, ha meggondolsz néhány másik kérdést.

Ki viszi el a pszichiáterhez és hogyan? Melyik vállalja és miért? És aki vállalja, miféle diagnózist fog mondani?

És végül mi a különbség Orbán és az átlagpolgár között?


Mondom, erőtérben gondolkodj. Sűrítve: Orbánnak van ereje szájon vágni az átlagpolgárt, annak nincs ereje szájon vágni Orbánt. Ennyi

2018. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert akkor ki a franc fizetnék ki ezt a rengeteg szakértői véleményt az "ellenzéki" képviselőkről...
2018. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!