Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a Fidesz szavazók?

Hol vannak a Fidesz szavazók?

Figyelt kérdés
Az idei választások óta 10 emberből 8 a kormányt szidja akivel beszélek. Mégis hol vannak akkor a Fideszes szavazók? Két dolgot tudok elképzelni. Vagy nem merik vállalni az emberek azt, hogy a Fideszre szavaztak, mivel akkor gyakori támadásoknak lennének kitéve vagy egész egyszerűen nem rájuk szavaztak a legtöbben, csak úgy alakították, hogy ők nyerjenek. Szerintetek hogy van ez? Más is tapasztalt hasonlót?

2018. dec. 18. 11:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
39%
Itt vagyok például én...😁
2018. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Hol vannak? Otthon. Nem kaptak más parancsot. Majd ha kapnak, észreveszed őket.
2018. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem is voltak.

A választások is előre meg voltak szervezve.

2018. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos többen vannak, mint gondolnád. Azért nem hallod őket, mert most túl vannak kiabálva, most nekünk kell hangosnak lenni.

De attól tartok ma is simán nyerne a fidesz ha ma lenne választás, mert szavazni attól még elmennek...

2018. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem bárki aki azt híreszteli vagy gondolja, hogy a Fidesz választási szavazatok összeszámolásával, manipulálásával nyert, azt pont úgy kellene büntetni, mint akik azt híresztelik, hogy nem volt holokauszt!

A Fidesz nyert! A manipuláció akkor és most is a Soros-ozással győzött!

Bízom benne, hogy a magyarok többsége már nem fogja elhinni, hogy a tüntetés és egy buta MSZP mögött Soros György állna!

A Fideszes szavazók egy részük csinálnak semmit. Én a magam részéről kint voltam a tüntetéseken a túlóra törvény ellen és a szabad sajtóért!

Népszavazást kellene kihírdetni a rabszolgatörvény és arról, hogy engedjék közmédiát mindenkinek használni!

Akkor látszana igazán ki mennyire támogatja ezeket!

Addig ilyen butaságokat hírrsztelni, hogy nincsenek is Fidesz szavazók és a tüntetők mögött Soros áll-ot hirdetni már egyszerűen hazaárulás!!!!

2018. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a fél családom fideszes. Már alig várom a karácsonyi ebédet, amikor mind összeülünk és beindul, hogy Orbán Viktor milyen bátor, hogy mindenkivel szembeszáll és hogy idén milyen szépen reagáltak a hókotrók a télre, több pénzt lehet keresni a túlórák növelésével és akinek ez nem tetszik, az egy lusta semmirevaló, aki nem akar dolgozni és szégyelljék magukat a vandálok, akik nem tisztelik a hatóságokat és a kormányt.

Nagyon jó lesz, már alig várom...

2018. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%

,, És mi nem alig 10 ezren leszünk, mint ahogy a napokban tartott tüntetéseken, ahová a DK-tól a Jobbikig minden ellenzéki törpepárt mozgósított, mégis alig voltak..."


Csak a különbség annyi, hogy a mostani tüntésekre önkéntesen mentek az emberek, Bémenetre meg ki lettek zavarva. Nem, nem kell a mese, hogy nem így volt, Fidelitas ismerősömnek azért kellett majdnem repülnie a polgármesteri hivatalból ahol dolgozik, mert nem ment. Egyedül azért úszta meg, mert elég nagy balhét produkáltak a többi helyi Fidelitas tag, aki volt (konkrétan matt részegen jöttek haza és a kisbuszt is összehányták, amivel felvitték őket).

2018. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

"10 emberből 8 a kormányt szidja"

Ez amúgy reális. A választópolgárok harmada szavazott a Fideszre, persze a harmada a többi pártra. És ebben nincs benne a teljes lakosság 18- vagy közügyektől eltiltott része. Nem is említve, akik azóta meggondolták magukat.

2018. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

"hamarosan megszervezésre kerül egy új Békemenet"

Milyen táblákkal készültök?

- Vissza a rabszolgaságot

- Le a fizetéssel

- Nem kérünk demokratikus jogállamot

- Még több munka, még kevesebb bérért

2018. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
28%

#10

Teljesen reális. A magyarok hihetetlen módon megvetik a jólétet és istenítik az elnyomást.

2018. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!