Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek ki a kedvenc FIDESZ-es...

Nektek ki a kedvenc FIDESZ-es politikusotok és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Lázár János, mert egy életvidám, mosolygós ember.
2018. dec. 18. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem Németh Szilárd! Mert vicces, intelegnes és sexy! Nem mellesleg a magyar gasztronómia egyetlen védője.

Kevesebb kebabost, mekdoneldszt izèt! és több Laci Konyhát, hogy nehezen lehessen összeszámlálni őket!

2018. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Németh Sziszi, hands down.
2018. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Nekem egyik pártból sincs kedvencem, ahogy kedvenc pártom sincs.


Minden politikusnak van pozitív és negatív oldala is. Nézőpont kérdése és ezért látják őket annyira különbözően és gyilkolják sokszor egymást, mert "az nem igaz amit te mondasz Orbánról/Gyurcsányról/Bajnairól stb. mert ő pont amolyan.


Holott mindkettő igaz. Orbán is egyik oldalról egy hatásos szónok, jó taktikus, jók a meglátásai. A másik oldalról meg egy hatalommániás korrupt fazon.


Fletó szintén. Egyik oldalról egy lelkes, pörgős valaki, másrészt egy hazudozó, ideggyenge, opportunista alak.


De ugyanezt bármelyikkel el lehetne játszani.

2018. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbán mitől hatásos szónok? Ha nincs leírva elé valami, akkor képtelen beszélni, az összes beszéde ugyanazokra a sablonokra épül, interjút csak mikrofonállványoknak ad.
2018. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hirt Ferenc, Isten nyugosztalja.
2018. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4


De jól adja elő. Tudom, hogy nem ő írja (ahogy a többiek sem), de ugyanezt nem tudja így előadni pl. Gyurcsány. Ő másban jó. Ő pl. az a fazon aki ha ezerszer is padlót fog akkor is felkel. Na ebben Orbán gyenge aki olyankor depresszíven csendben van és nem is nagyon mozdul amíg nem lesz megint nyerő állás.


Mindegyik másban jó és másban rossz.

2018. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor...
2018. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Ángyán József, mert lemondott.
2018. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A rezsidisznó. Egy aranyos röfi.


Áder, mert ő még ember maradt.

2018. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Kisjézus.
2018. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!