Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elutasítjátok a túlóratö...

Ti is elutasítjátok a túlóratörvényt?

Figyelt kérdés
Én határozottan ellene vagyok. Hogy meri a kormány maximalizálni a túlórám? Látszik, hogy ez már egy diktatúra, ki is megyek külföldre, hogy többet túlórázhassak. És mi az, hogy 3 éven belül fizetnek? Ne is fizessenek, a munka öröméért kell dolgozni, nem pénzért!
2018. dec. 18. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Külföldön nem túlórázhatnál többet 50-60 óránál egy évben, itt az eddig 250nel is mi vittük a prímet! Ez az eu-s 416 óra egy országban sincs.

Külföldre pont azért mennek az emberek, hogy többet keressenek kevesebb energia és idő befeketéssel.

Annak talán Lázár Örül itthon ha dolgozhat! Persze ha te nem örülsz a munkának akkor annyit is érsz, azt mondaná.


A túlóra mellett érdemes a sajtószabadságért is és a Mészáros Lőrinc féle túlóra ellen is tünetetni!

Ha pedig újra Sorosozás lenne a Parlamentben elvenni a szót, ne legyenek felesleges ismetelgetések mint a köztévében!

2018. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Határozottan.
2018. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Én pont leszarom. Azokat viszont elutasítom, akik úgy hisztiznek miatta, hogy életükben nem dolgoztak .
2018. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Bizony utolsó! te már csak tudod, hogy ki dolgozott és ki nem?
2018. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

"Én pont leszarom. Azokat viszont elutasítom, akik úgy hisztiznek miatta, hogy életükben nem dolgoztak ."


Értem. Látod, pont az ilyen hozzáállás miatt tart itt ez az ország. Mert a politikus lop csal, ez szükségszerű, de te vagy aki jó képet vágsz hozzá.


Szóval ha a közegészségügy állapota sz . r, akkor ne hisztizzen az, aki még nem volt az intenzíven.


Vagy ha az *indiánokat* (mindenki helyettesítsen be egy népcsoportot, direkt olyat írtam akik tőlünk távol élnek... éltek...) kiirtják, akkor ne hisztizzen az, aki még sose volt indián.


Tehát szerinted aki 20 éves, nincs joga beleszólni hogy élete hátralévő 60 évében mit csináljon.


Ez ilyen tipikus komcsinagymama hozzáálllás, akik hangoztatják hogy a mai fiatalok még dolgozni sem akarnak, amíg pont ők voltak azok, akik 40 éves korukig úgy csináltak mintha dolgoznának, de valós munka nem folyt sehol, közben meg hazalopták a gyárat.

2018. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Na mi van fotel harcosok, nyelv köszörülés élesítve már?
2018. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok érintett benne!

Azon nem akadok fenn, hogy feloldanak egy szűk korlátot, azaz lehetővé teszik a magasabb túlóraszámot, tehát nincsenek bekorlátozva a dolgozók, ezt nem látom rossz színben.*

Ám az, hogy 3 évet is ráérjen kifizetni, az ellen elvből, szolidaritásból, empátiából nagyon határozottan tiltakozom.



*de a korlát feloldást csak akkor támogatom, hogyha a túlóra maximum lehetőség, de nem kötelezettség

2018. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Igenis legyen kötelesség a túlóra, ne henyéljen otthon senki. Tessék dolgozni.

2018. dec. 18. 18:52
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as ne haragudj, de te hol élsz?


Mi az hogy kötelesség?

Mi az hogy henyélés?


A munka egy eszköz a pénz előteremtésére.

Ha valaki nagyon hatékony, ergo kis idővel/munkával sokat keres, vagy beéri kevéssel, az miért is ne "henyélhetne" otthon?


Ha nekem pl egyszer akarná valaki így megmondani, hogy mit csináljak, nagyon el lenne küldve a pitschäba.

2018. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell adni a lehetőséget ,aki akar túlórázzon és ne feketén,aki nem akar az meg nem.Ennyi.
2018. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!