Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is tetszenek Jakab...

Nektek is tetszenek Jakab Péter parlamenti felszólalásai?

Figyelt kérdés

Én még csak nemrég figyeltem fel erre az új hangra az ATV-s botrány kapcsán ( https://www.youtube.com/watch?v=K8b78rX80yk ) és rendkívül szimpatikus a szókimondó őszintesége, meg az ahogy válaszokat követel és védi a magyar munkavállalók érdekeit.


Sok klassz youtube-ra feltett videón láttam utána és nagyon meglepődtem, megörültem, hogy valakinek végre van vér a pucájában és nem fél megmondani a frankót!


Ti mit szóltok hozzá?


És szerintetek el fog tudni érni valamit, lesz pozitív változás és jobb lét Magyarországon?



2018. dec. 21. 02:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs Hír TV. :)
2018. dec. 21. 02:56
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Jól nyomja. Engem nem lep meg, én már régóta figyelemmel követem. Földim. Sajnálom, hogy egyéniben nem nyert, nem sok hiányzott.
2018. dec. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nem tetszik. Ez nem szókimondás.

Nem botrány volt a tévében, hanem hülyét csinált magából.

2018. dec. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

"zavarban vagyok, mert ennyi tolvaj között még nem szólaltam fel" kezdetű felszólalása nagyon ült.


Bodó Sándor államtitkár úr még papírról sem tud olvasni tanár létére egyest kapna alsótagozatban olvasásból, orbán meg kettes alát.

Jakab nem papírból szenved, és van szókincse. Félnek is tőle.

2018. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon alacsony a nívó,ezzel nem lett szimpatikusabb.Ilyen emberek akarnák vezetni az országot?Inkább szavalja el az Anyám tyúkját...
2018. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Az ellenzék szerint nincs szólásszabadság. Simán elmondhatta azt amit akart. Nyilván arra ment ki a játék hogy kbsszák a stúdióból és akkor lehet károgni a világsajtónak....
2018. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem értettem, hogy miért kellett volna elszavalnia az Anyám tyúkját és mi köze annak a rabszolgatörvényhez?
2018. dec. 21. 10:41
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
#6 annyira simán nem, a röfi folyamatosan a szavába vágott, és nyomta a kormánypropaganda hazugságokat.
2018. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

#7


Senki nem mondta hogy el kell szavalnia az anyám tyúkját!


Beszélgetni hívták ehelyett botrányosan szónokolt. Csak mondta a magáét. Ezért volt a megjegyzés

2018. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"botrányosan szónokolt"


Szerintem ez csak annak volt "botrányos", aki egyetért a dolgozók kizsákmányolásával és a rabszolgatörvénnyel.


Nekem úgy tűnt, hogy végre valaki kiállt a népért és szembe mert menni az árral, valamint kihasználta a lehetőséget, hogy végre beolvashassa az 5 pontot, amit nem engedtek a köztévében.


Abban a köztévében, amit az adófizetők pénzelnek és azok az adófizetők, akik dolgoznak és akiknek nem tetszik a rendszer, ezért emelnek szót és az igazságért kiállni nem bűn, de a bűnösöket védeni gaztett.


Érdekes, hogy az egyéb parlamenti felszólalásakor feltett kérdéseire sem kapott választ Jakab Péter, hanem egyből támadták és ellehetetlenítették.


Boldog Karácsonyt!

2018. dec. 21. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!