Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz ma tüntetés Budapesten?

Lesz ma tüntetés Budapesten?

Figyelt kérdés
Közvetíti valaki élőben?

2018. dec. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A köztvn azt mondtàk,hogy lesz.
2018. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Remélem jó sokan lesznek.


Legalább a fizetett hírhamisítók megdolgoznak a (köz)pénzükért, lehet buzgón Ctrl+C Ctrl+V-zni a múlt heti "Soros fizetett migránssimogató emberei hisztériáznak a Parlamentnél" kezdetű kamucikket, kínosan ügyelve rá hogy a dátumot átírják a maira, és minimum 5 helyesírási hibát vétsenek a szövegben, nehogy meghazudtolják önmagukat.

2018. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

"Az ellenzék hosszú távra tervezi az ellenállást"


Igazuk van, van is még legalább 15 évük ellenállni...

2018. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ma IS lesz
2018. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mielőtt lepontoznak, letiltanak, fekete autót,esetleg Gestapo-t küldenek itt a szólásszabadságért és szabad vélemény nyilvánításért is tüntető kollégák, hadd szóljak hozzá kicsit a dologhoz. Ugyanakkor szeretném leszögezni, hogy az Orbán féle bandával, céggel semmilyen tekintetben nem szimpatizálok. Egy nagyvárosban lakom és pár napja láttam egy ilyen tüntetést. Mást nagyon nem hallottam, illetve nem is láttam később a közösségi felületen megosztott eseménynél se, csak a következőket; Orbàn g*eci, mondjon le, magyar rendőr velünk van, "demokráciát" skandálást, de olyan ütemben, monoton módon, hogy azzal vallatni lehetne. Megoldást, megoldásra bármiféle javaslatot, semmit nem hallottam, illetve olvastam. Ugyanez az ellenzéki képviselőktől. Az Orbán g*eci nem megoldás erre a helyzetre, amit egyébként pont a baloldali jelenleg ellenzéknek köszönhetünk. Gondolok olyan dolgokra, hogy teljes magyar gazdaság tönkrevágása, multiknak kiszolgáltatása, stb. Az Európai Unió egyenlő a multinacionális cégekkel. Ez egy tollba mondott törvény, nem fognak a multi cégek "demokráciát, demokráciát, demokráciát" skandálás hatására felfogást váltani és lemondani a kapitalista világban dúló gazdasági versenyről. Egyébként az EU zászló a tüntetők soraiban zseniális, ahogy az is, hogy sokan másnap reggel nagy buzgalommal mentek a nagy multinacionális cég magyarországi gyárába, hajtani a nagy fogaskereket. Most akkor magyarázza meg valaki, hogy jó baloldalhoz méltó anarchiát, káoszt, stb. akarunk vagy jó nekünk ez a helyzet, hogy itt van pár multi nagyvállalat, akiknek mi odaadjuk az életünket, azért cserébe, hogy ők minket eltartanak?
2018. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már vége is van, vicces akart lenni, de csak kínos csend volt a felszólalások alatt. Sokak nem voltak elég intelligensek ahhoz, hogy felfogják az iróniát...
2018. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!