Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Az ellenzèkiek akik naponta többször kommentelik, a "Magyarorszag az EU masodik legszegènyebb országa" hoaxot azok nem voltak a hètvègèn bevàsàrlòközpontban?

A tescohoz alig lehetett bekanyarodni, kb 20 perc volt helyet találni,az emberek vígan tologatták a teli bevásàrlòkocsikat minden kacattal..a Tescoban dolgozò szomszèd is mondja,hogy 16,00ra kifosztották az emberek az egèsz műszaki osztalyt... a kehidakustánybsn dolgozò rokonom is mondja,hogy awellnesfürdőben már hetekkel ezelőtt lefoglaltak minden helyet ès 90 szàzalekban magyarok... HOL van akkor itt a balkàni szegènysèg?

2018. dec. 23. 09:03  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Győrben vagy a jászságban. Nem mindegy.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/28Időpont 2018. dec. 23. 09:16 Privát üzenet
Milyen összefüggés van a Tesco és a szegénység között? Mindenki vásárol karácsonyra, úgyhogy ne a decembert nézd csak, hanem hogy éves szinten mennyit költenek. A többi országhoz képest tudunk kevesebbet költeni! És az az se mindegy, hogy egész évben rakosgatják félre 10 ezrével az emberek a vágyott műszakicikkre a kis pénzüket, vagy a decemberi fizetésük 10%-a elég rá. Ne feledkezz meg az áruhitelekről se. Lehet, hogy egy-egy műszakicikket 3 évig nyögnek majd. Lehet, hogy te a legtehetősebb 10%-ot látod csak, miközben több ezer családnál még hús se kerül a karácsonyi asztalra. Majd nézd meg az ingyenes ételosztásoknál kígyózó sorokat is, ne csak a teszkó pénztárainál!

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/28Időpont 2018. dec. 23. 09:23 Privát üzenet
Nézz szét pl. a Csereháton.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/28Időpont 2018. dec. 23. 09:24 Privát üzenet
Megnyugtatlak Jászberényben sem volt ez másként.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/28Időpont 2018. dec. 23. 09:24 Privát üzenet
A miskolci Auchanba gyere, tegnap tök kényelmesen vásároltam.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/28Időpont 2018. dec. 23. 09:26 Privát üzenet

Ez még nem zárja ki a szegénységet.

Egy Svájc, Dubai, Németország halmazban is van legszegényebb.

Az más tészta, hogy más szemszögéből nem igazi szegénység az.

Szal itt is erről van szó.

Nem azzal van a baja az ellenzéknek, hogy nincs kaja meg hogy pénz, hanem hogy le vagyunk maradva a térségben, mint a borravaló.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/28Időpont 2018. dec. 23. 09:37 Privát üzenet

A hatosnál a pont.

Nem szeretem Orbánékat én se, de ma csak az éhezik meg van munka nélkül, aki szarik a világra.

Környezetemben, aki csak egy kicsit is kapar, viszonylag jól él.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/28Időpont 2018. dec. 23. 09:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja 2-es làttam tavaly az ételosztànàl kígyòzò sorokat,a Koma fogta közbe a cigarettàt, a nők festett hajjal meg műkörömmel àlltak sorba...ja meg persze a kisebbsèg is megjekent rövidesen..ès amùgy nem Győrről beszèlek,hanem a dél-dunàntùli règiorol.. évközben is ugyanez a helyzet teli Tesco,teli fagyizok meg cukràszdàk meg teli kocsmàk...Az emberek mennek nyaralni....

# 8/28Időpont 2018. dec. 23. 09:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amùgy azzal sem értek egyet,hogy a környezőorszàgoktòl levagyunk maradva;ha megnézed a Nyugat-Dunantùli règiò gazdasàgi adatai màr csak minimális mértèkbenk különbözik az osztràk Burgenlandtòl...Szlovàkia ugyanez

# 9/28Időpont 2018. dec. 23. 09:52 Privát üzenet

Én meg voltam Tunéziában 2014-ben és az összes fiatal okostelefont nyomkodott.

Akkor gondolom ott is nyugati jólét van, nem?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/28Időpont 2018. dec. 23. 09:56 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egész nap bekapcsolva hagyom a Laptopom, hálózatra van csatlakoztatva, beállítottam, hogy csak 80%-ig töltsön az aksi, így hamarabb tönkremehet mintha naponta többször ki-be kapcsolom?
A szomszédom az utcafronti közterületre kirakott 2 darab kamerát ami előtt naponta többször is elmegyek, és követi a mozgásomat. Szabályos ez?
Hogy lehet, hogy a Hizballa, amely állitólag az ISIS ellen harcol, naponta többször Izraelt találja el?
Ha egy 50 év körüli férfi képeket kért rólam, hívogat naponta többször (sose veszem fel) elhívott iszogatni, nemet mondtam, ajándékokat ígért, "love" végű smseket küld napi...
Miért kérdezik meg naponta többször, hogy "Lesz-e harmadik világháború"?
Miből telik a Civil Összefogás Közhasznú Alapítványnak főműsoridőbeli reklámokra naponta többször?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!