Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzèkiek akik naponta...

Az ellenzèkiek akik naponta többször kommentelik, a "Magyarorszag az EU masodik legszegènyebb országa" hoaxot azok nem voltak a hètvègèn bevàsàrlòközpontban?

Figyelt kérdés
A tescohoz alig lehetett bekanyarodni, kb 20 perc volt helyet találni,az emberek vígan tologatták a teli bevásàrlòkocsikat minden kacattal..a Tescoban dolgozò szomszèd is mondja,hogy 16,00ra kifosztották az emberek az egèsz műszaki osztalyt... a kehidakustánybsn dolgozò rokonom is mondja,hogy awellnesfürdőben már hetekkel ezelőtt lefoglaltak minden helyet ès 90 szàzalekban magyarok... HOL van akkor itt a balkàni szegènysèg?
2018. dec. 23. 09:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Győrben vagy a jászságban. Nem mindegy.
2018. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Milyen összefüggés van a Tesco és a szegénység között? Mindenki vásárol karácsonyra, úgyhogy ne a decembert nézd csak, hanem hogy éves szinten mennyit költenek. A többi országhoz képest tudunk kevesebbet költeni! És az az se mindegy, hogy egész évben rakosgatják félre 10 ezrével az emberek a vágyott műszakicikkre a kis pénzüket, vagy a decemberi fizetésük 10%-a elég rá. Ne feledkezz meg az áruhitelekről se. Lehet, hogy egy-egy műszakicikket 3 évig nyögnek majd. Lehet, hogy te a legtehetősebb 10%-ot látod csak, miközben több ezer családnál még hús se kerül a karácsonyi asztalra. Majd nézd meg az ingyenes ételosztásoknál kígyózó sorokat is, ne csak a teszkó pénztárainál!
2018. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Nézz szét pl. a Csereháton.
2018. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Megnyugtatlak Jászberényben sem volt ez másként.
2018. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
A miskolci Auchanba gyere, tegnap tök kényelmesen vásároltam.
2018. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

Ez még nem zárja ki a szegénységet.

Egy Svájc, Dubai, Németország halmazban is van legszegényebb.

Az más tészta, hogy más szemszögéből nem igazi szegénység az.

Szal itt is erről van szó.

Nem azzal van a baja az ellenzéknek, hogy nincs kaja meg hogy pénz, hanem hogy le vagyunk maradva a térségben, mint a borravaló.

2018. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
34%

A hatosnál a pont.

Nem szeretem Orbánékat én se, de ma csak az éhezik meg van munka nélkül, aki szarik a világra.

Környezetemben, aki csak egy kicsit is kapar, viszonylag jól él.

2018. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja 2-es làttam tavaly az ételosztànàl kígyòzò sorokat,a Koma fogta közbe a cigarettàt, a nők festett hajjal meg műkörömmel àlltak sorba...ja meg persze a kisebbsèg is megjekent rövidesen..ès amùgy nem Győrről beszèlek,hanem a dél-dunàntùli règiorol.. évközben is ugyanez a helyzet teli Tesco,teli fagyizok meg cukràszdàk meg teli kocsmàk...Az emberek mennek nyaralni....
2018. dec. 23. 09:46
 9/28 A kérdező kommentje:
Amùgy azzal sem értek egyet,hogy a környezőorszàgoktòl levagyunk maradva;ha megnézed a Nyugat-Dunantùli règiò gazdasàgi adatai màr csak minimális mértèkbenk különbözik az osztràk Burgenlandtòl...Szlovàkia ugyanez
2018. dec. 23. 09:52
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én meg voltam Tunéziában 2014-ben és az összes fiatal okostelefont nyomkodott.

Akkor gondolom ott is nyugati jólét van, nem?

2018. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!