Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon szentestén orbán gondol...

Vajon szentestén orbán gondol arra a több millió emberre akiket meglopott, elüldözött és tönkretette az életüket?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 21:57
1 2 3
 11/21 szántóvető ***** válasza:
64%
"gondolnak arra, hogy mindenki saját sorsának kovácsa és hogy tanulni kellett volna?"-ez nem itt kezdődik.az államnak kell megteremtenie a feltételeket,védeni a hazai gazdaságot ill hazai érdekeket.minden ország ezt csinálja.most a románok vetettek ki különadót a bankszektorra mert túl nagy a nyereségük.donald szorongatja a bmw-t,mert túl nagy a piaci részesedése az államikban,rongálja a hazai autóipart.a kínai cuccokat se engedi be egyetlen európai ország sem,mert pontosan tudják hogy ez tönkreteszi az iparukat.vagy ott van kalifornia állam,amelynek húzóágazata a mai napig a mezőgazdaság,mert a feltételek adottak hozzá,akárcsak nálunk.de ez tényleg csak néhány példa volt.nálunk mi volt,mi van?privatizáció,rombolás,felszámolás,rekord áfa,külföldi árudömping,teljes kiszolgáltatottság,nulla érdekvédelem."tanulni kell"-ebben az országban sokra mész a tanulásoddal mert tanult emberként sem lesz soha olyan jövedelmed ill életszínvonalad mint nyugaton.
2018. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%
Nekkem tönkre tette az életem! Felvetem hitelt autora mert akkartam manuális autot 6 gangosat aztán tönkre ment mondtam bankba meü fizetek nem tetszik a kocsi félnör belsös volt nyáron elviselhetetlen és nem vólt benne ülés hütés csak fütés lemondtam a kocsit most meg rám van küldve a végrehajto mert azt mondta nem fizetem, üire fizesek? Hibbás autora? Orbán ki akar semizni de nem fogom hagyni!
2018. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Gondol, nogy hogy tudna még több pénzt legombolni róluk.
2018. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Röhög a markába, úgy nyírja a bírkákat ahogy akarja és soha nem lesz semmi következménye.
2018. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%
Hogyne gondolt volna, még ki is verte közben
2018. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

ez most kb olyan,mintha egy 2100 évvel ezelőtt élt rómait megkérdeznél,hogy mennyire izgatja a rabszolgái sorsa.

semennyire se.

ők azért vannak a szemében,hogy neki kényelmesebb élete legyen,nem másért.

annyi,hogy ez ma már nem megy annyira direktben mint a spartacus vér és homokban,de az alapelv ugyanaz.

az emberek egy része-rétege alantasnak, kihasználhatónak,árúba bocsátható szerinte.

2018. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen, biztos rájuk gondol és nem a Felcsút FC legújabb keretére. Nyilván.
2018. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

"Joszif Sztálin mondása jut eszembe:egy ember halála tragédia,egymillióé statisztika"


Nekem az a kedvencem tőle, hogy "ahol fát vágnak, elvtársak, ott hullik a forgács! :D

2018. dec. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Ő maga sem hiszi el, tehát nem gondol erre. Az ő fejében csupán az van hogy a Gyurcsány kormánynál rosszabb nem lehet. Pedig de.
2018. dec. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg azon aggódik, jövőre is ki tud-e ennyit, vagy még többet sajtolni belőlük, hogy végre Mucsaöcsögére is jusson stadion.
2018. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!