Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Jobbikosok,...

Fideszesek, Jobbikosok, melyik kormányt választanátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel csak két választási lehetőség van. Egy baloldali kormány aki átlagosan kormányoz, követ el természetesen hibákat is de nem korrupción és lopáson alapszik. A másik kormány minden ízében jobboldali, de sajnos nagyon korrupt és vég nélkül, megakadályozhatatlanul lopja a közpénzt. Jobboldali emberként melyikre szavaznátok, írjátok meg a pártállásotokat is légyszi.
2019. jan. 1. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem mennék el szavazni. Ilyen egyszerű.

Egy volt jobbik szavazó

2019. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen esetben a baloldalira, és jobbikos vagyok.


Amennyiben "véletlenül" van bármi relevanciája a kérdésednek, a jobboldali párt leírása egész jó, de azt a bizonyos baloldali pártot nem úgy látjuk hogy "átlagosan kormányzott, de volt pár apró kis hiba". Szóval Fidesz meg MSzP/DK között nem tudok választani. Egy ilyen választáson csupán taktikai szempontból az MSzP-re szavaznék, hogy a 2/3-ot megakadályozzam.

2019. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Csak is a Fideszre szavazok senki másra, soha többé!


(egy volt Jobbikos szavazó, akit szintén elárult Vona, mint mindenki mást is)

2019. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
56%
Fideszes vagyok, és a baloldali pártra szavaznék.
2019. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Most már a balost választanám,

Fideszes voltam 2014-15-ig.

2019. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Természetesen a kommunistákra szavaznék.


Volt Jobbik, jövendő Mi Hazánk szavazó.

2019. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elkell szomorítsalak kérdező de olyan hogy baloldal meg jobboldal csak papíron és szóban létezik. A politikában sosem ez mentén megy a kormányzás
2019. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Jobboldali pártra. Csakhogy a Fidesz a legkevésbé se tartozik ebbe a kategóriába.
2019. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a két variáció lenne, akkor összecsomagolnék és lelépnék, amíg tehetem.
2019. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Én azt mondom hogy mégis csak be kell sorolni egy politikai csoportot valamilyen kritériumok alapján valahova.

Én aszerint sorolom be őket hogy kiket képviselnek, tehát! azokat a pártokat akik a munkásokat és az átlag embereket és a velük szinpatizáló értelmiségieket képviselik azokat én a Baloldalra sorolom be.

Azokat a pártokat akik a nagyúri milliárdosokat és a velük szinpatizáló értelmiségieket képviselik meg a jobboldalra sorolom be.

A fentiek tudatába a baloldalhoz tartozik az MSZP, A munkáspárt a Jobbik, az LMP, a DK, és még a liberálisok is, és az összes kicsi párt akik a munkásokat képviselik.

A jobboldalhoz tartozik a fidesz, és az összes kis párt akik az oligarhákat milliárdosokat képviselik.

Remélem a baloldalnak lesz elég bátorsága és esze ahhoz hogy egy közös szakértői kormányt tudjon kiállítani a következő választásra.

Én a fentiekben leírtak alapján a baloldalra fogok szavazni.

2019. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!