Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közösen állt ki a Jobbik...

Közösen állt ki a Jobbik Gyurcsánnyal a parlament lépcsőjén, ez hogyan fog hatni a Jobbik szavazótáborára? Erősödni fog a Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 16:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Elképzelhető. Egy biztos a jobboldali érzelműeknek ez tuti nem tetszik. Az sokaknak kevés, hogy "csak a fideszt váltsuk le".
2019. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg csökkenni fog a szavazótáboruk. Mi hazánk mozgalom fog erősödni emiatt, illetve a Fidesz.
2019. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Sok házasság végződik válással, vagyonmegosztással. Lehet itt is ez lesz a vége!
2019. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a jobbikban elindított civilizálódási folyamat a vége felé jár, akik elakartak menni emiatt a jobbikból azok elmentek, nagyszámú elvándorlástól már én nemtartok.

Sőt azt gondolom hogy akik eddig a hőzöngő véres szájú jobbikosok miatt nem szavaztak a jobbikra azoknak is szinpatikus lett a jobbik.


Én is ezek közzé tartozom mert én baloldali vagyok és mégis az elmúlt választáson ahol jobbikos állt jobban ott a jobbikra szavaztam, de sajnos mint később kiderült a fidesz el lopta csalta hazudta a választást és ők "győztek".

2019. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem hinném hogy lenne olyan ember, aki pont emiatt hagyná el a Jobbik szavazótáborát. Aki nem értett egyet a Jobbik "néppártosodásával" az már rég kiábrándult (szerintem).


Aki meg egyetért ezzel, az talán bízik abban, hogy ettől még a Jobbik elítéli Gyurcsányékat, és csak azért álltak oda ki, mert a nép érdekei ezt követelték, mert az MSZP és a DK szimpatizánsok nélkül kevesek lennének az ellenálláshoz.

2019. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Mondok egy hasonlatot hátha jól szemlélteti a szituációt.


Az emberek általában nem szeretik ha idegenek közelről az arcukba lihegnek ezért tartjuk egymástól a távolságot, ez az úgy nevezett privát szféra. Ugyanakkor előfordul hogy hagyjuk egymásnak hogy mergsértük ezt a privát szférát, amikor egy tömött buszra szállunk az például ilyen eset, ekkor mindenkinek fontosabb hogy célba érjen. Jelen helyzetben ugyanebben a szituációban van a Jobbik, az ő szavazóik is ugyanúgy ellenzik a túlóra törvényt, mint a Gyurcsányék szavazói, a rákként terjedő fidesszolga média pedig ugyanúgy lejáratja őket mint a többi pártot és ha ennek nem mennek neki nyíltan akkor a saját vesztüket írják alá.

2019. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
Az itteni hozzászólások is csak egyet bizonyítanak, a fideszeseken kívül mindenki örül az összefogásnak, bizony a Jobbikosok is, sírhattok ahogy akartok! :D
2019. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Baloldaliként én is Jobbikra szavaztam egyéniben
2019. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
Hajrá DK!
2019. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
Összenő, ami össze tartozik...
2019. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!