Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2022-ben Lázár János lesz...

Ha 2022-ben Lázár János lesz a miniszterelnök jelölt, akkor mennyi esélye van a Fidesznek a győzelemre?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy vitya azt csak átengedné úgy
2019. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor történhet meg, ha Orbán meghal vagy kómába esik.
2019. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ki mondta neked hogy Lázár lesz a miniszterelnök-jelölt? Egyáltalán honnan veszed hogy 2022-ben még lesznek választások? Addigra rég királyság leszünk.
2019. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vannak arra utaló jelek, hogy Orbán nem fut neki a következő ciklusnak, ami neki már a 5., sorozatban a 4. lenne. Öregszik, nem bírja úgy a terhelést, családja is inkább kímélné már és a politikai közéletben is egyre nagyobb Orbán elutasítottsága.

Felmerülhet Lázár utódként, mivel még fiatal, de tapasztalt politikus, helyt tud állni a porondon. Azért is lehet gyanús az utód szerepében, mivel nagyon a háttérbe vonult, valószínűleg pihentetik a karakterét, hogy aztán visszahozza a Fidesz és megújult erővel térhessen vissza az országos politikába.

Egyébként szerintem Vona Gábor is ilyen szerepben van, szerintem ő is vissza fog térni a Jobbik élére és 2022-ben ő lesz az egyik fő kihívó.

2019. jan. 3. 23:46
 5/6 readymix ***** válasza:
0%
Lázár Led Róka Jani soha nem lesz miniszterelnök azon prózai okokból adódóan, hogy nem beszél semmilyen idegennyelvet. Ahelyett, hogy az elmúlt évek során vette volna a fáradságot és nyelvet tanult volna, elment Bécsbe gusztustalan, bunkó módon fikázni a Favoriten negyedet egy olyan városba, amelyik már évek óta az 1. helyen áll az élhető városok világranglistáján. Ha beszélne németül, akkor elbeszélgethetett volna a bécsi halandókkal erről a támáról, ahogy én is megtettem ezt egyszer kívácsiságból.
2019. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Győznének, de 2/3 nélkül.
2019. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!