Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben lesz még valami az...

A jövőben lesz még valami az országból, vagy veszett fejsze nyele és érdemes inkább minél előbb lelépni?

Figyelt kérdés

Nem látom, hogy a Fideszt hogy lehetne leváltani és ha le lehet, akkor mégis mi lesz itt utána. Tele van az ország maradi, besült emberekkel, akik a Fidesz után valami hasonló szellemiségű pártot szavaznának meg és folytatódna minden tovább, ahogy most megy.

Nem látok itt nagy jövőt, az a helyzet. Valaki tud valami biztatót?



2019. jan. 5. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

El kell zavarni a rablóbandát, és egy szakértői kormányt kell a helyére választani.


"Nem állunk meg! 2019-ben is folytatjuk az ellenállást a rabszolgatörvények visszavonásáért! Január 5-én, szombaton, délután 2 órakor találkozunk a Hősök terén, ahonnan a Kossuth térre vonulunk"

2019. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom,hogy mit akarsz még,én már idősebb vagyok éltem bőven a Kádár rendszerben is,de ennyire jó állapotban az elmúlt 30-50 évben még nem volt az ország ,mint most van.
2019. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Ennyire jó állapotban? Az emberek lassan agyonverik egymást az utcán, olyan gyűlölet van.

2019. jan. 5. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Gazdaságilag gondoltam.
2019. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

# 4

ugye a fidesz által "összeállított" statisztikát nézed?

2019. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Van egy rosz hírem! A gazdaság sincs jó álapotban, csak azorbán propaganda ezt sulykolja az emberekbe.
2019. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek egymás iránti utálata Mo.- sajna alaptulajdonság. Ha van is valamilyen újítás az országban, akkor valahol gellert kap az egèsz. Nálunk mintha az lenne az elfogadott, hogy valamit hogyan ne oldjunk meg.
2019. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

#1. "El kell zavarni a rablóbandát, és egy szakértői kormányt kell a helyére választani."


Igen és ezt szerinted engedni fogja a német tőkés osztály aminek pont az az érdeke hogy nyomorban éljünk?

2019. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
11:13! nagy valószínűséggel nemakarják hogy ez a báb kormány leváltásra kerüljön, de ha elég sokan tüntetünk sztrájkolunk akkor kénytelenek lesznek tudomásul venni hogy nem az lesz ezután Magyarországon amit ők és a bábkormányuk akar hanem az lesz amit mi Magyar emberek akarunk.
2019. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!