Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbénítani az országot...

Megbénítani az országot január 19-én? Aznap vannak a középiskolai felvételik! A gyerekekkel meg a felvételiken felügyelő tanárokkal akarnak kitolni? Hogy jött ki ez a dátum?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 16:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Folyamatban van az átszervezés.
2019. jan. 5. 22:14
 42/69 Ypszilon1980 ***** válasza:
35%

Ki bénítja meg? A demonstráció nem reggel kezdődik, hanem késő délután vagy este, a felvételik meg gondolom akkor vannak.

Nem lehet megszervezni egy ilyet úgy, hogy senkit ne érintsen, ennek az az egyik lényege, hogy kellemetlenséget és figyelemfelkeltést okozzon és főleg ugyanolyan felháborodott embereket kreáljon, mint te, különben semmit sem ér az egész.

2019. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
0%
Milyen középiskola, milyen felvételi? Tessék menni nyóc osztály után 400 órát robotolni a gyárba. Orbánra szavaztatok akkor igyátok a levét!
2019. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:

"A demonstráció nem reggel kezdődik, hanem késő délután vagy este"

Tehát szombaton estére vonatkozik, hogy álljon le az ország? Egyre viccesebb. :)


"Nem lehet megszervezni egy ilyet úgy, hogy senkit ne érintsen, ennek az az egyik lényege, hogy kellemetlenséget és figyelemfelkeltést okozzon és főleg ugyanolyan felháborodott embereket kreáljon, mint te"

Nem rólam van szó, hanem sokezer gyerekről, aki épp felvéelizni fog.

Szerinted nagyon rosszat tenne az egész ügynek, ha egy héttel később lenne a fennakadás? És ha nem, akkor szerinted miért nem eleve úgy szervezték?

2019. jan. 6. 08:08
 45/69 A kérdező kommentje:

"Orbánra szavaztatok"

Nem úgy emlékszem, hogy bent lettél volna velem a szavazófülkében, amikor szavaztam, úgyhogy nem tudhatod.

2019. jan. 6. 08:12
 46/69 anonim ***** válasza:
0%

Tanár létedre (?) nem tudod, hogy mi a különbség a demonstráció és a sztrájk között? Szomorú.


De inkább úgy gondolom, hogy troll a kérdező.

2019. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
0%

"Nem úgy emlékszem, hogy bent lettél volna velem a szavazófülkében, amikor szavaztam, úgyhogy nem tudhatod."


Ez igaz. Hogy őszinte legyek én még egy embertől sem hallottam, hogy rá szavazott, de valami csoda folytán csak ott rontja a levegőt...

2019. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:

"nem tudod, hogy mi a különbség a demonstráció és a sztrájk között"

Honnan veszed, hogy nem tudom?

2019. jan. 6. 08:32
 49/69 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

Szóval a szombat esti demonstráció nevetséges, de a délelőtti felháborító, mert neked plusz egy szombaton be kell menned dolgozni. Vagyis valaki álljon ki az érdekeiért, de úgy, hogy az ne okozzon neked kellemetlenséget.

Amúgy 27-én, 28-án dolgoztál?

2019. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:

Hagyjátok, a kérdező vagy troll vagy semmiképp se akarja elfogadni ait mondunk, akkor meg minek erőlködni.


Szerinte rossz, hogy erre a napra szerveztek egy tüntetést, szíve joga így gondolni. Másnak meg joga van tüntetni.

2019. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!