Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is az O1G értelme?

Mi is az O1G értelme?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, és nem igen értek a politikához, de nem is nagyon érdekel.

Se a jelenlegi kormány sem az őket támadó ellenzék nem tűnik szimpatikusnak, de néha nézem a tüntetéseket a TV-ben és egy vicc parádé az egész. Pláne ami a MTV székháza előtt volt, annyit én még nem nevettem.

Most a tüntetések és ellenzékiek "jelmondata" mintha az O1G lenne, de komolyan? Annyira szánalmasnak tartom ezt. Ez egy olyan szó, amit a legtöbb műsorban még ki is sípolnak, ráadásul én nem szívesen támogatnék olyanokat, akiktől annyira futtja, hogy leszólnak valakit, aztán tombolnak. Tényleg, írjuk ezt rá papírpénzekre, firkáljuk fel a villamosokra...

Őszintén, ennek mi értelme van?

A válaszoknál próbáljon meg minden kultúrált maradni, ha kérhetem.



2019. jan. 5. 17:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
2019. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
19%

Semmi értelme, jól látod.

O1G = Orbán egy géniusz :)

2019. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
26%
Én sem értem, volt pár értelmes húzása Orbánnak, de azért még messze nem géniusz. Ezek szerintem mind fidióták!
2019. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

A Wikipédia cikket megtaláltam, tudom használni a Google-t de azért köszönöm.

Az, hogy az ellenzék ezt "mutogatja" mindenhol, szerintem csak azt érik el, hogy ne vegyék őket komolyan, mert olyan emberek benyomását keltik, akik értelmesen nem tudnak mondani vagy tenni semmit.

2019. jan. 5. 17:26
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen igazad van. A te generációdra vár a feladat, hogy kézbe vegyétek a dolgokat, úgy készülj. És leszel szíves nem lelépni külföldre. Köszi.
2019. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Milyen kár, pedig külföldi egyetemeket nézek nagy százalékban, de ez már nem a kérdéshez tartozik.
2019. jan. 5. 17:27
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
No ha tudod használni a google-t akkor mostmár tudod pontosan. O1G
2019. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
Az még nem lenne baj, ha külföldön (is) tanulnál. A kérdés az, hogy dolgozni melyik országban fogsz.
2019. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Ajaj...

Tudom mit jelent, az értelmét nem látom neki, de már leírtam erről mindent.

Valószínűleg ott, ahol egyetemre jártam, de ennek semmi köze a kérdéshez.

2019. jan. 5. 17:33
 10/37 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem mást, mint egyfajta politikai véleményformálás. Ennyi és nem több, de nem is kevesebb.

Pontosan úgy, mint másik oldalról a "Soros terv". Ez is csupán az adott politikus/párt politikai véleménye. Hogy valós-e vagy sem, teljesen irreleváns, ez kizárólag az általuk képviselt irányvonal.

2019. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!