Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek tudják miről...

A fideszesek tudják miről szólnak a tüntetések, amikor Sorosoznak?

Figyelt kérdés

A jelenlegi tüntetés a túlóra törvény ellen indult, ezt alakították át új, munkavállaló barát munkatörvény követelésévé, majd amikor jött a Sorosozás a köztévé részéről, független közmédiát is a követelések közé sorolták. Ezen kívül független bíróságokat követelnek, mert a túlóra törvényt egyszerre fogadták el a különbíróságokról szóló törvénnyel, amelynek élére fideszeseket nevezték ki.

Több dologról van szó, a 5 követelés jelenleg 1: a túlóra törvény visszavonása ( új munkatörvénykönyv ), 2: kevesebb túlórát a rendőröknek, közalkalmazottaknak, 3: független bíróságokat, 4: EU-s ügyészséget ( ez az EU-s pénzeket felügyelné a magyar ügyészséggel együttműködve ), 5: független közmédia.

Bevándorlásról, kormányváltásról szó sincs.


És akkor jön a fidesz közleménye, illetve a fideszesek több portálon ( gyk-n, facen és más fórumokon ): Soros pénzelte liberálisok ( bocsánat, libsik ) tüntetnek, természetesen Soros pénzén. A tüntetés célja a bevándorlás támogatása, a kormány leváltása és bevándorlás párti kormány kinevezése.


Ez így... WTF?


2019. jan. 5. 18:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
Én Fideszes vagyok, és igen, tudom mi ellen tüntetnek. A Fidesz bevándorlás ellenes politikája ellen, akik nem engedik be a migránsokat.
2019. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Az nekik mindegy miről szólnak a tüntetések. A feladatuk hogy lejárassanak mindent és mindenkit ami és aki nem fideszes. Ehhez van egy kis "kézikönyvük".
2019. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy tudják. De azt is tudják, ha bármi olyat tesz valaki ami nem tetszik nekik (de leginkább a királyuknak) akkor sorosozni kell meg migráncsozni, mert azzal nyertek 3 választást is (2/3-dal).
2019. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

A pártpolitikának pont az a lényege Magyarországon, hogy a pártköpontban megmondják mit kell gondolni és mit kell mondani. Igy a tagságnak nem kell fárasztani az agysejtjeit mindenféle kusza gondolatokkal.

Húú de ismerős nekem ez valahonnan a közelmúltból.

2019. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Egy fideszest ha álmából keltenek, az első mondat így hangzik? szava-Soros volt, nem én
2019. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem kedves egyes, te csak hiszed, hogy tudod. A te tudásod valójában agymosás, de fölösleges mondanom, megsértődsz érte. Aztán végrehajtod a következő parancsot.


Azonban kérdező sokan tudják. Mármint a vezetők közül. Ők pontosan tudják, hogy a sorosozás olyanoknak van kitalálva, mint az egyes válaszoló. Láthatod, eredményes.

2019. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Honnan tudnák?
2019. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%
Persze hogy tudom,a Soros által pénzeltek tüntetnek.Csak a Fidesz!
2019. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

ezzel a sorosozással 2 dolog lehetséges.

1.valóban ilyen szinten hülyének nézik a választóikat.

2.vagy ugyanolyan cinizmus,mint amikor szorongató kérdéseket tesznek fel orbánnak a parlamentben és erre azt válaszolja röhögve-boldog karácsonyt!-


de az agymosás és a legprimitívebb propaganda első szabálya ugye az ismételni,sulykolni,kitartani.

2019. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
A dolgozni nem hajlandó, repülővel idehozott soros brigád megpróbálja megdönteni a kormányt és behozni a migráncsokat.
2019. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!