Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak fideszesektől kérdem,...

Csak fideszesektől kérdem, hogy szerintetek megért ennyit Orbán Viktornak és a Fidesznek a túlóra törvény, hogy tényleg addig nem létező emberek kezdtek el összejövögetni? Ért ennek a bevezetése ekkora politikai kockázatot?

Figyelt kérdés
túlóra, túlóra törvény, fidesz, Orbán Viktor, miniszterelnök, rabszolga, rabszolga törvény, megérte-ez?

2019. jan. 6. 09:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén megmondva én arra számítottam,hogy visszalépnek.Semmi értelme ezzel hergelni az embereket is,mert nehéz elmagyarázni a változtatás lényegét,az ellenzéknek meg elég annyit mondani,hogy rabszolga....szóval jól kommunikálható.Én megrögzött Fidesz szavazó vagyok,de én visszavonnám az egészet.
2019. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Egy törvényt vissza eddig, a net megadóztatása lett volna. Azt is a 100 ezres tömeg miatt.

Ha ennyien elmennének tüntetni, akkor lenne foganatja. De amíg 4-5 ezeren mennek ki, meg kukát borogatnak, addig nem lesz változás.

2019. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
Már nem volt miért sorosozni. Most van.
2019. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Azt ugye mindannyian tudjuk, hogy ami most zajlik az csak ürügy? A választásokon lecsúszott pártok hergelik az embereket, minden törvény ellen és minden eszközzel. Próbálkoztak a hajléktalan törvény kapcsán, a ltp. kapcsán, fúrják a csok-ot, még az sem tetszik, hogy beemelték a beteg gyereküket ápolók járadékát. Most a munkatörvénykönyvön találtak fogást, aminek az egyetlen indoka, hogy "úgysem fogják betartani"

A kormánynak még ha szándékában is állt volna módosítani a törvényen, most már nem teheti, mert olyan helyzetbe lett hozva. Ez nem úgy működik, hogy hoznak egy törvényt, 5ezer ember kimegy az utcára, megcsinálja a felhajtást, majd a kormány visszavonja a törvényt.

Így nem lehet vezetni az országot, mert mindig, minden törvény ellen lesz 5ezer, akinek ez nem tetszik, vagy a pártja nyomására azt hiszi, hogy nem tetszik neki.

Ez pontosan olyan, mint a vasárnapi boltzár.

Ment a cécó, hogy ne legyenek zárva a boltok. Engedett a kormány, ismét nyitva vannak vasárnap. Most meg azon ügyködnek a szakszervezetek a dolgozók és családtagjaik nyomására, hogy legyenek zárva a boltok vasárnap de ezt már elutasította a kormány.

Tipikus van sapka, nincs sapka.

2019. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Alex Fly ***** válasza:
59%

@4: fordítva ülsz a lovon. A kormánynak elméletileg a nép szolgálata lenne a célja. Ha olyan törvényt hoz, ami az országnak nem tetszik, akkor a kötelessége lenne azt visszavonni -mivel a kormány van a nemzetért és nem fordítva.

Legalábbis egy demokráciában így működne...

2019. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Tegyük hozzá még, hogy serényen lopnak is, és teljesen budivá vált az ország általuk. Fletó is egy akasztanivaló szar de ezt a rohadt törpét is el kell takarítani...
2019. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

#5

Te ülsz fordítva a lovon!

Honnan veszed, hogy "egy országnak nem tetszik"?

Honnan kaptál felhatalmazást, hogy egy ország nevében nyilatkozz?

Mellesleg a Kérdező megszólított, arra elmondtam a véleményem kulturált formában, amivel kapcsolatban egyet tehetsz, tiszteletben tartod! Bár ahogy tudjuk, ez nem az ellenzék erőssége, mert csak nektek lehet véleményetek.

2019. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

#6

Akkor mégis jól mondtam, hogy ürügy?

Re is teszel magasról a túlóratörvényre, csak a neked nem tetsző kormány ellen próbálkozol, megragadva az alkalmat a zavargásra.

2019. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem emiatt, akkor más miatt kezdenének összejövögetni.

Majd megúnják, hazamennek.

O1G!

2019. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

"Honnan veszed, hogy "egy országnak nem tetszik"?


Honnan kaptál felhatalmazást, hogy egy ország nevében nyilatkozz?"


Tudod onnan, hogy az ellenzéki pártok még a fideszesek szerint is az ország szavazóinak legalább felét képviselik, nem a harmadát a listás eredményre célzok most, ezek a pártok kollektíve elutasítják a rabszolgatörvényt. Ebből jön, hogy a szavazóik is nagy valószínűséggel így éreznek.

Ha ehhez hozzáveszed, hogy sok fideszesnek se tetszik, akkor jó kétharmada az országnak nem szereti a rabszolgatörvény. Nem olyan bonyolult ez csak a fideszzombiknak kell külön magyarázni.

2019. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!