Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma lennének a választások,...

Ma lennének a választások, melyik pártra szavaznál?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
MKKP. Ingyen sör, örök élet. Nekem több nem kell. Amúgy viccen kívül nincs egy normális párt, szóval rájuk.
2019. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
MKKP
2019. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

természetesen erre a szurok-fekete-hellervonaszélbangóné szurrogátum-konglomerátumra - hisz egyből egymás torkának ugranának és kivégeznék egymást, és nyugalom és béke lenne édes hazám földjén. És a káromkodós zászlajú társulat nem takarná el a Napot, mely az égen ragyog, a világ szépsége nyilvánvalóvá válna


Földtől eloldja az eget

a hajnal s tiszta, lágy szavára

a bogarak, a gyerekek

kipörögnek a napvilágra;

a levegőben semmi pára,

a csilló könnyűség lebeg!

Az éjjel rászálltak a fákra,

mint kis lepkék, a levelek.

2019. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
MKK-ra. Egyedüli hiteles pártnak már csak ők maradtak.
2019. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
*MKKP-ra.
2019. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Választásokon Jobbikra szavaztam, de miután ott párton belül elég nagy gubancok lettek így elment előlük a bizalmam. Ha a területemen kell képviselőjelöltet választani akkor a Jobbikos jelöltre szavaznék mert személyesen is ismerem, és tudom hogy neki még helyén van az esze, csak emiatt.

hacsak a pár szavazást nézzük akkor MKKP-ra tenném a voksomat én is.

Bennük még látok fantáziát mert oké hogy elviccelik a dolgokat mert ugye a párt lényege ez, de ahhoz képest nem állítanak hatalmas hülyeségeket meg sok jó, szép dolgot tesznek a maguk módján amivel jobbá akarják tenni az országot és ide ez kell én véleményem szerint. Meg ők szerintem még valamire vinnék is a dolgot mert viccelődés ide vagy oda, nem állítanak hatalmas hülyeségeket.

Egyébként ősz magasságában a Momentum párt felé ment a tekintetem, ő nekik is vannak jó elképzeléseik, de valamiért mégis bennem van a tüske hogy nem teljesen tiszták ők sem, tehát nem bízom meg bennük.

A többi ellenzéki pártot meg hagyjuk mert egyik sem különb a másiknál. Jobbikból teljesen kiábrándultam, igaz hogy régen sem voltam nagy Jobbikos, de a 2018-as választásoknál megadtam nekik az esélyt mert akkor még ő bennük hittem, meg Vona Gábor azért jó elképzelésekkel akarta megvalósítani a dolgot ha ő kerül kormányra a párttal együtt, de ez nem így lett, ő lemondott amit teljesen megértek mert elege lett ebből az egészből, de ezzel az egész Jobbik is gyakorlatilag lesüllyedt jó mélyre.

2019. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Hurrá, mi képviseljük a szavazók 1-2 %-át, ergo nagy jövő elött állunk.
2019. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Fidesz-KDNP
2019. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen a Mi Hazánkra mint minden magyar ember.
2019. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
MKKP , mivel bennük még senki sem csalódott. :)
2019. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!