Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Munkáspártot miért...

A Magyar Munkáspártot miért utálja a Fidesz?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a Munkáspárt pár dologban egyetért a Fidesz politikájával. Pl. ők se akarnak migránsokat az országba. Szerintem a Munkáspárt lenne a legelfogadhatóbb ellenzék, de a Fidesz teljes mértékben elutasítja őket.

2019. jan. 7. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
A Munkáspárt teljes mértékben a Fidesszel van, szóval nem értem, hogy miről van szó.
2019. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha így lenne akkor szerintem naponta reklámoznák a Munkáspártot, hogy a parlamentbe kerüljenek. Így nem értem a felvetésed.
2019. jan. 7. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
a fideszesek utálják a munkát, ezért inkább mással végeztetik még túlóra árán is
2019. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Munkáspártot még a szintén kommunista EurópaiBaloldal is utálja.
2019. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

A fidesz nem utálja a munkáspártot, ha többször kérdezed meg, akkor sem. Sőt Thürmer egyenesen rajong a fideszért. Azon se csodálkoznék, hogy ha a fideszre szavazott volna áprilisban.

[link]


"Ha így lenne akkor szerintem naponta reklámoznák a Munkáspártot, hogy a parlamentbe kerüljenek."

Miért is? Ebben nem látok logikát. Mi lenne jó abban a fidesznek, hogy milliárdokat költ egy legalább nevében kommunista párt reklámozására? KDNP-s reklámokat se láttam, pedig velük elvileg pártszövetségben vannak (azért elvileg, mert gyakorlatilag nem létezik a KDNP).

2019. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

A Munkáspárt gyakorlatilag egy kamupárt. A jelöltállításon kívül nem csinálnak soha semmit, és tudják, hogy nem nyernek soha. A Fidesszel egyetértenek, de csak azzal tudják támogatni őket, hogy a baloldali szavazókat megtévesztik, és onnan vesznek el szavazatokat. Ha a Fidesz támogatná, akkor még a végén tőlük is átszavaznának rá, de az már nem cél. Az a fontos, hogy 5% alatt maradjon, de minél több szavazatot vegyenek el az ellenzéktől. Tehát nem a Fidesztől, és miért is fizessenek, amikor felesleges? Amennyi kell, annyit kapnak az állami pártfinanszírozásból és jelöltállítási kampánytámogatásból.

Eleve, ha támogatnák, akkor még a megtévesztett baloldaliaknak is leesne a tantusz, és akkor pont a céljukat is elvesztenék.

2019. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valóban,kamupárt.Én rájuk szavaztam és most felháborított,hogy a rabszolgatörvény ügyében a fülük botját se mozdították.Többet nem szavazok rájuk.
2019. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A Munkáspárt a Fideszeseknél szerintem a legszalonképesebb, ha megnézed a véleményeket, meg úgy általában a jobboldalnál. Nem tudok róla, hogy a Fidesz elutasítaná, de nem is fogadja el.

Meg miután tiltakoztak a rabszolgatörvény után, talán nem biztos, hogy annyira örülnek neki.

Az Európai Baloldal sokkal jobban utálja őket.

2019. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tavaly az áprilisi választások előtt emlékszem, hogy a falunkban járt három DK-s és két Momentumos ajánlásokat gyűjteni. Furcsa volt, hogy mind a Momentumosok és mind a DK-sok azt mondták, hogy a Munkáspártról azt kell terjeszteni, hogy ők a Fidesz-el vannak. Akkor se igazán értettem, hogy miért mondták ezt.
2019. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz mindenkit utál aki nem ők maguk vagy a talpnyalóik.
2019. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!