Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogyan magyarázható, hogy...

Az hogyan magyarázható, hogy a fideszesek szerint nem baj ha Mészáros Lőrinc tollasodik mert "magyar kézben marad legalább a pénz", ugyanakkor pl. Gyurcsányt a mai napig szidják pedig ő is magyar?

Figyelt kérdés

Ezt csak én nem értem? A fideszesek a Mészáros-féle gazdagodást is megvédték, mondván "nem baj, inkább magyar kézben maradjon a pénz". (Ez is amúgy mekkora hülyeség, csak azért zsebre teheti a nép pénzét mert magyar?)

Közben meg a mai napig tolvajozzák pl. Gyurcsányt, aki egyébként közel nem ennyi pénzt tett zsebre... Ebben csak én érzem az ellentmondást? Valaki meg tudja ezt magyarázni nekem?



2019. jan. 8. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nincs ezen mit nem érteni. A probléma abban van, hogy te a hazugságokat mérd és veted össze. Ez nemcsak nem lehetséges, de értelmetlen időtöltés is.
2019. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi rővel akkor nekem is adhatják azokat a milliárdokat mert ebben az esetben is magyarországon marad. Ennyi.
2019. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Nem, Gyurcsány roma, láttam a pólójára írva egyszer, hogy "én is roma vagyok"! Ja és mindezek mellett Gyurcsány egy idióta.
2019. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekik mindent szabad, még lopni is, a másik oldalnak meg semmit.

Ez aztán a hithű keresztény hitvallás.

2019. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt honnan tudod TE, hogy a GY. "közel mennyi pénzt tett zsebre"? Vagy a külföldi haverjai zsebébe, ugye.

Amit mellesleg külföldről csurgattak neki vissza -nem is a zsebébe, hanem máshova-.

Akiket a Mészáros foglalkoztat, azok többet keresnek, mint akiket mások.


Azon is lehet vitatkozni, hogy egy kozmopolita magyar mennyire magyar akár az értékeiben, akár -főleg- az érdekeiben. Inkább csak jogilag magyar állampolgár -is-.

2019. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Itt két tévedés is van. Az egyik az hogy az említett vagyon nem M.L. tulajdona. Nem lehet elégszer leírni és elmondani hogy M.L. és cégei a fideszes vagyont tulajdonolják.

A másik tévedés hogy nem marad magyar kézben az a pénz. Amikor kivásárolnak egy külföldi tulajdonú céget (amire volt példa) akkor a pénz egy része külföldre megy. Ez még nem is lenne baj (itt most ki lehetne térni arra hogy ugyanakkor miért engedtek át külföldi tulajdonba több fontos magyar vállalatot). Ami már problémásabb hogy a vagyonnak van külföldön rejtegetett része. Ez teljesen logikus. A külföldön tárolt és befektetett vagyon arra az esetre kell ha Magyarországon valamilyen nagy probléma adódna.

Gyurcsány szidása is csúsztatás. Gyurcsány ügyeiben ugyanúgy benne volt akkoriban is a Fidesz. Gyurcsány ezért nem ül (akkor sem ő volt az értelmi szerző).

2019. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Gyurcsány baloldali, a jobboldali emberek pedig ritka súlyos kettős mércével rendelkeznek.
2019. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ezek magyarok?
2019. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

A baj az, hogy ezt a baromságot rengeteg Fidesz szavazó boldogan beveszi.

Itt nem Gyurcsány íz ellenfél, hanem a ,modern Magyarország. Orbán a feudalizmusba akarja visszavezetni az országot.

2019. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!