Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Origo szerintetek is egy...

Origo szerintetek is egy hazugság gyártó?

Figyelt kérdés
Az origoról érdekelnek a vélemények ki mit gondol róla

2019. jan. 9. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, mert csak Soros, és migránsok mennek rajta egész nap.
2019. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért mert túl tolják a az ilyen híreket és fel nagyítják őket amióta soros lett maga az ördög
2019. jan. 9. 18:33
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem inkább mesegyár.
2019. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is...


Sajnos a jobboldali/kormánypárti média még az olyan baloldali oldalakat is alúlmúlja mint a 444.

2019. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De nálam a topp az Echo tv főleg az a Bayer Zsolt az annyira irritáló, hogy az felül múlhatatlan
2019. jan. 9. 18:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Minek foglalkoztat téged a politika? Csak az ideged, időd és energiád megy rá! Öreg korodra ki élheted ezt az énedet!
2019. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy hazugság gyártó az még egy nagyon enyhe kifejezés. Én közveszélyesnek minősíteném. Még amit kérdeznek se igaz.


De a színvonal is olyan, talált már bárki egyetlen cikket is amiben nem volt pl. helyesírási vagy fogalmazási hiba? Az értelmes újságírók rég elhúztak onnan, pl. azóta nincs Origo filmklub mióta az egész szerkesztőség felállt vagy 2 éve hogy ilyen okádék hírhamisító oldalnál ők nem fognak dolgozni, nem adják hozzá a nevüket.

2019. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Origó már az a kategória, aminek a szerkesztőségét és minden dolgozóját egy normális országban már börtönbe zárták volna, kevésbé normális országban pedig akasztófán lógnának.
2019. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 888. szerintem durvább...
2019. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam el egy Origo cikket mióta fityiszes lett. Annyira butító volt , hogy hatására rögvest elfelejtettem a másodfokú egyenlet megoldó képletét. A megoldó képlet helyét migráncsok , Soros , libsik , tüntikézés szavak vették át. Azóta szerencsésen töröltem az agymosás eredményét és pótoltam hasznos információkkal. Újra megvan a másodfokú egyenlet megoldó képlete is.
2019. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!