Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért annyira természetes az,...

Miért annyira természetes az, hogy a magyar politikusok olcsón esznek?

Figyelt kérdés
Elég nagy feltűnést keltett, hogy az új miniszterelnökségi épületben a Karmelita menzán milyen kellemesen olcsóak az árak. Most látom a Hír Tv-ben, hogy valami illetékes azzal próbál meggyőzni, hogy nincs ebben semmi látnivaló, mert a Parlamentben és a Fehér Házban is hasonló, illetve még olcsóbb az árszínvonal. Ezt én is meg tudom erősíteni, pár éve jártam ott, és pár száz forintért finom és bőséges ételeket adtak. Kóka János facebook bejegyzésében is azt írja, hogy demagógia a Karmelita menza árait számon kérni, mert a politikusok mindig olcsón ettek. Ez valami alkotmányos jog nekik? Eddig erről nem tudtam.

#Karmelita menza
2019. jan. 9. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez egy ördögi kör. Ha olcsón esznek, akkor "még ezt is ellopják", ha drágán (mondjuk 5000 lenne egy menü), akkor meg "megy a dőzsölés az adóforintból".
2019. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocs, de az amit a menzán fizet, az már nem adóforint, az az ő saját pénze.
2019. jan. 9. 19:28
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Arra celzott az 1 ed h mint kozalkalmazott az adokbol van a fizetese.
2019. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem természetes. Koka szint alatti nyaligép. Az lenne a természetes ha a képviselök, politikusok és egyéb himpellérek legalább tudnák, hogy mi mennyibe kerül egy normális embernek?
2019. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek mit gondolna a közvélemény, ha a politikusok koplalnának?
2019. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Egyes vállalatokban a dolgozóknak van 600 forintos menü vagy menza szóval nem tudom mi a gond
2019. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a probléma hogy te nem azt eszed azon az áron mint ők.
2019. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a régi gimnáziumom menzájára járok vissza ebédelni, mert a közelben dolgozom, így 700 Ft a menü, az ott tanuló diákoknak meg 500, tehát ilyrn menai összevetésben nem esznek olcsón. Amúgy nem az éttermek áraival kellene összevetni az árakat, hanem a munkahelyi saját étkezdék áraival. Például a Postának van saját menzája, régebben azok hordtak ki a munkahelyemre, de sajnos ez a lehetőség most megszűnt, mert kevesen éltünk vele. Szóval, ha valaki tudja, hogy mennyi a menü a posta vagy bármilyen állami munkahely, kórház menzáján, az megoszthatná.
2019. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#7

Tehát nekik is üzemi konyha szinten kéne étkezni?

2019. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Mert ami magyar az olcsó.
2019. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!