Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Mi a gond Magyarországon?

Mivel Szerbiában elég sokan élnek Magyarok én is onnan való vagyok!Tudom mi a nyomor,tudom mien az ha nincs pénz...Csak szerintem van úgy hogy a Magyarok sokat filozofálnak meg válogatnak?Multkor mikor egyik ismerősöm Magyarországon dolgozott és kapták a prémiumot elkezték fikázni a Fideszt hogy mien szar meg mien régóta volt prémium...Ő erre csak anyit mondott gyertek el Szerbiába nézétek itt mi van..nem hogy prémium még fizetés sincs!Most mikor behozták ezt a "rabszolgatörvényt"nevetséges cirkuszt csinált az ellenzék!Pártol független kellene kérni a demokráciát és nem ellenzéki oldalakon lenni!Az ő médiáik ugyanazt csinálják mint a Fideszesek csak más köntösbe!Nem is beszélve arról hogy migráns pártiak ami igen is nagy probléma!!!Ez a törvény pedig nem is rabszolgatörvény nem lehet az emberekre rákényszeríteni a túlórát,ha valakire rákényszeritették nyugodtan szóljon! Nagyon sajnálom ha kilátástalan a helyzeted és nem birsz munkát váltani de ienből nagyon kevés van!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Rabszolgátörvény, Magyarország, politika

2019. jan. 10. 11:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4

1. Az ellenzék nem migránspárti.

2. Nagyon sokakra rá lehet kényszeríteni a túlórát. Szólni szólhatsz, általában erre az a válasz, hogy "százan állnak a kapu előtt", ami sok esetben igaz is (képletesen).

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/34Időpont 2019. jan. 10. 11:10 Privát üzenet

Szerbiában nem tanították meg, hogy az "milyen", és "ilyen"? Nem pedig mien, meg ien.

És mondd csak, sok migráns van szerbiában, mert nekünk azt mondják, hogy ezrével várakoznak a határkerítés szerb oldalán.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/34Időpont 2019. jan. 10. 11:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon sokan az ellenzékből azok!

Éa nem hiszem hogy jobb lenne mert ugyanazt csinálja az ő médijájuk is!

Rád rá kényszerítették?

# 3/34Időpont 2019. jan. 10. 11:12 Privát üzenet
Az hogy fidesz kormány van.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/34Időpont 2019. jan. 10. 11:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem mert csak Szerbet tanultam....:)

# 5/34Időpont 2019. jan. 10. 11:14 Privát üzenet
És mondd csak, sok migráns van szerbiában, mert nekünk azt mondják, hogy ezrével várakoznak a határkerítés szerb oldalán.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/34Időpont 2019. jan. 10. 11:20 Privát üzenet

"Ez a törvény pedig nem is rabszolgatörvény nem lehet az emberekre rákényszeríteni a túlórát,ha valakire rákényszeritették nyugodtan szóljon!"

Ha nem akarsz minimálbérre 4 órára bejelentve dolgozni,nyugodtan szólj,és akkor majd találnak mást...

Naiv vagy nagyon...

A munkáltatók minden törvényt kihasználnak,és ott ügyeskednek,ahol lehet.

Majd pont nem használnak ki egy törvényileg előírt dolgot.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/34Időpont 2019. jan. 10. 11:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez igaz!És gyerekeket erőszakolnak meg...Mindenki fél és mesziről elkerüli őket!Roszabbak a cigányoknál...Csak ugye ha elmegy Magyarországra egy itteni nem beszél eről nem panaszkodik...Multkor hasbaszurtak egy gyereket...Ha ti magyarok jöttök ti se mentek olyan hekyre ahol vannak!

# 8/34Időpont 2019. jan. 10. 11:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért nem a kormány a hibás hogy kihasználják a törvényt!

# 9/34Időpont 2019. jan. 10. 11:26 Privát üzenet

És őszintén letojom mi van Szerbiában,ami egy még Magyarországnál is lepukkantabb hely,nagyobb a korrupció.

Nem EU tagország.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/34Időpont 2019. jan. 10. 11:27 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországon nem érezzük úgy, hogy Oroszország fenyegetné a biztonságunkat. Akkor miért gond, hogy Putyin találkozott Orbánnal?
[BEVÁNDORLÓ-MIGRÁNS KÉRDÉS] Miért félnek sokan a Muzulmán vallásúaktól? Mikor Magyarországon már régóta van közösségük és nincs velük "gond".
Szerintetek Magyarországon tényleg nagy gond az antiszemitizmus?
Magyarországon vagy Nyugaton nagyobb gond a kisebbségi problémák?
Ha Magyarországon a cigányok többsége dolgozna, akkor szerintetek a többségnek az is gond lenne (úgy mint pl. Nyugat-Európában)?
Tényleg nagy gond van Magyarországon? Elsiklottak mellettem.

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!