Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond Magyarországon?

Mi a gond Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mivel Szerbiában elég sokan élnek Magyarok én is onnan való vagyok!Tudom mi a nyomor,tudom mien az ha nincs pénz...Csak szerintem van úgy hogy a Magyarok sokat filozofálnak meg válogatnak?Multkor mikor egyik ismerősöm Magyarországon dolgozott és kapták a prémiumot elkezték fikázni a Fideszt hogy mien szar meg mien régóta volt prémium...Ő erre csak anyit mondott gyertek el Szerbiába nézétek itt mi van..nem hogy prémium még fizetés sincs!Most mikor behozták ezt a "rabszolgatörvényt"nevetséges cirkuszt csinált az ellenzék!Pártol független kellene kérni a demokráciát és nem ellenzéki oldalakon lenni!Az ő médiáik ugyanazt csinálják mint a Fideszesek csak más köntösbe!Nem is beszélve arról hogy migráns pártiak ami igen is nagy probléma!!!Ez a törvény pedig nem is rabszolgatörvény nem lehet az emberekre rákényszeríteni a túlórát,ha valakire rákényszeritették nyugodtan szóljon! Nagyon sajnálom ha kilátástalan a helyzeted és nem birsz munkát váltani de ienből nagyon kevés van!

#Magyarország #politika #Rabszolgátörvény
2019. jan. 10. 11:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
71%

1. Az ellenzék nem migránspárti.

2. Nagyon sokakra rá lehet kényszeríteni a túlórát. Szólni szólhatsz, általában erre az a válasz, hogy "százan állnak a kapu előtt", ami sok esetben igaz is (képletesen).

2019. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%

Szerbiában nem tanították meg, hogy az "milyen", és "ilyen"? Nem pedig mien, meg ien.


És mondd csak, sok migráns van szerbiában, mert nekünk azt mondják, hogy ezrével várakoznak a határkerítés szerb oldalán.

2019. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nagyon sokan az ellenzékből azok!

Éa nem hiszem hogy jobb lenne mert ugyanazt csinálja az ő médijájuk is!


Rád rá kényszerítették?

2019. jan. 10. 11:12
 4/35 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy fidesz kormány van.
2019. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem mert csak Szerbet tanultam....:)
2019. jan. 10. 11:14
 6/35 anonim ***** válasza:
És mondd csak, sok migráns van szerbiában, mert nekünk azt mondják, hogy ezrével várakoznak a határkerítés szerb oldalán.
2019. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
23%

"Ez a törvény pedig nem is rabszolgatörvény nem lehet az emberekre rákényszeríteni a túlórát,ha valakire rákényszeritették nyugodtan szóljon!"


Ha nem akarsz minimálbérre 4 órára bejelentve dolgozni,nyugodtan szólj,és akkor majd találnak mást...


Naiv vagy nagyon...


A munkáltatók minden törvényt kihasználnak,és ott ügyeskednek,ahol lehet.

Majd pont nem használnak ki egy törvényileg előírt dolgot.

2019. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Ez igaz!És gyerekeket erőszakolnak meg...Mindenki fél és mesziről elkerüli őket!Roszabbak a cigányoknál...Csak ugye ha elmegy Magyarországra egy itteni nem beszél eről nem panaszkodik...Multkor hasbaszurtak egy gyereket...Ha ti magyarok jöttök ti se mentek olyan hekyre ahol vannak!
2019. jan. 10. 11:25
 9/35 A kérdező kommentje:
Azért nem a kormány a hibás hogy kihasználják a törvényt!
2019. jan. 10. 11:26
 10/35 anonim ***** válasza:
57%

És őszintén letojom mi van Szerbiában,ami egy még Magyarországnál is lepukkantabb hely,nagyobb a korrupció.


Nem EU tagország.

2019. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!