Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond Magyarországon?

Mi a gond Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mivel Szerbiában elég sokan élnek Magyarok én is onnan való vagyok!Tudom mi a nyomor,tudom mien az ha nincs pénz...Csak szerintem van úgy hogy a Magyarok sokat filozofálnak meg válogatnak?Multkor mikor egyik ismerősöm Magyarországon dolgozott és kapták a prémiumot elkezték fikázni a Fideszt hogy mien szar meg mien régóta volt prémium...Ő erre csak anyit mondott gyertek el Szerbiába nézétek itt mi van..nem hogy prémium még fizetés sincs!Most mikor behozták ezt a "rabszolgatörvényt"nevetséges cirkuszt csinált az ellenzék!Pártol független kellene kérni a demokráciát és nem ellenzéki oldalakon lenni!Az ő médiáik ugyanazt csinálják mint a Fideszesek csak más köntösbe!Nem is beszélve arról hogy migráns pártiak ami igen is nagy probléma!!!Ez a törvény pedig nem is rabszolgatörvény nem lehet az emberekre rákényszeríteni a túlórát,ha valakire rákényszeritették nyugodtan szóljon! Nagyon sajnálom ha kilátástalan a helyzeted és nem birsz munkát váltani de ienből nagyon kevés van!

#Magyarország #politika #Rabszolgátörvény
2019. jan. 10. 11:04
1 2 3 4
 21/35 hollófernyiges ***** válasza:
Kicsit magam ellen beszélek (szüleim Kárpátalján élnek), de a kérdező szép páldája annak, miért nem szabad választójogot adni azoknak, akik nem laknak az országban.
2019. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Én kérek elnézést a válaszok "színvonaláért". Ezt egyébként én sem értem. Nálam ötször tehetősebb kollégák puffognak, hogy így kell forradalom, meg úgy az Orbán...

De barátom - mondanám, mivel nem merem mondani, mert egyből el lennék könyvelve agymosott birkának - én évek óta a legjobban élek mostanság, és te még nálam is sokkal jobban élsz, mondd mi bánt ennyire?

Félreértés ne legyen, nekem is szúrja a szemem a sok lopás, az egészségügy látványos le***ása, stb. De hogy gondolhatja komolyan bárki, hogy egy szedett-vetett Gyurcsány-MSZP-LMP-Jobbik(!) koalíció az majd hű de jó lesz?

Megmondom mit csinálnának: beeresztenék a migriket, felvennének egy rakat hitelt, és megnövelnék a középosztály adóterheit. Amúgy meg úgyanígy sz**nának az egészbe, és maguknak lopnának. Vagy a Kóka villa az már elfelejtődött? Meg a Velencei tóhoz tervezett kaszinó? 4-es metró, Strabag, stb.

2019. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Te megkaptad már a "prémiumodat" ezért és az ilyen provokácioidért?
2019. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha magyar vagy (kisbetűvel), akkor ismered a mondás: messziről jött ember azt mond, amit akar. Ez azt jelenti, aki nem tudja miről van szó, minek mi a jelentése, minek mi a következménye, annak bármi beadható. Ez történt veled.

A te érvelésed a következő: adott egy ember, akinek mondvacsinált ürüggyel le akarják vágni a kezét. Erre te megvigasztalod, örülj pajtás, itt csak a kezed veszíted, nálunk a lábad is. Hát nem örülnék.


Egyébként csak annyi a gond Magyarországon, hogy migráns ugyan nincs (a határon se, a kerítések ott rohadnak), azonban nagyon sok ember mond úgy véleményt, hogy fogalma sincs miről beszél, sőt, nem is akarja tudni, nemhogy érteni. Na látod, ez gond. A többit majd csak megoldjuk magunk is.

2019. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, mert fos az élet Szerbiában, akkor legyen itt is az. Értem.
2019. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Tipikus feléjük Orbánt a nagy nemzetvédő hősként tisztelik, mert ő feléjük ő a szent.
2019. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Szóval, mert fos az élet Szerbiában, akkor legyen itt is az. Értem."


Kb ez a logika.A magyarokra nagyon jellemző ez,akkor érzik boldognak magukat,ha másokat lehúzhatnak a maguk szintjére.

Ha másnak is rossz,attól lesznek boldogok.


A kérdező is ilyen.


Mindegy,hogy kilopják a diktátorok a szemüket,csak nehogy már a migráns bármit is kapjon.

2019. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Ki monodta neked azt a baromságot?Jaj most mert megmertem mondani a vékeményem...Én örülök annak hogy Magyarországon jobb az élet! Csak mondtam valamit hogy lázsd máshol mien...A midránsok gyerekeket erőszakolnák nálunk ez lenne Magyaroszágon is ha orbán be engedte volna őket!Nem mindennel értek egyet amit Orbán csinál mint ahigy azt már le is irtam!De látok Magyaroknál az a szokás hogy ha valakinek eltérő véleménye van azt mingyárt le kell hordani meg hükyének nézni!
2019. jan. 10. 16:47
 29/35 A kérdező kommentje:
Véleményem*
2019. jan. 10. 16:48
 30/35 A kérdező kommentje:
Migránsok*
2019. jan. 10. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!