Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bénul meg az ország ha...

Miért bénul meg az ország ha leesik egy kis hó?

Figyelt kérdés
Ez a kormány hibája is mert nem foglalkozik vele...

2019. jan. 10. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Sok a politológus, kevés a hókotrós.
2019. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mer több fűtött gyepes stadion van mint hókortró.
2019. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert cukorból vannak az emberek és rögtön kocsiba ül az összes, ugyanúgy, amikor eső esik.
2019. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aaaaa, ilyenkor lehet a legjobban haladni az utakon. A mazsolák nem mernek elindulni és inkább otthon maradnak, a vérprofik pedig már mind az árokban vannak...


(szarkazmus)

2019. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De mondj egy példát amikor pár cm hótól megbénult az ország? 6cm felett beszélhetünk problémáról mivel ott már lejárják az autók és felülete síkos lesz, és sokan meg tré gumikkal járnak múlt télen én is hulladék gumival jártam mert akkor még nem értettem hozzá és azt naiv voltam hidtem a muksónak, csúsztam is párszor a padkára, most meg, faxa gumik, meg sem csúsztam még ónos esőbe is csak egy kicsit, persze ahol nincs tapadás nincs esély, de faxa gumik használatával nem lenne 6 cm hóba se baj. Meg gyorsan le is takarítják, nálunk a pici utcába is , eddig soha nem járt felénk hókotró, múlt héten meg kétszer is.
2019. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az únió megtiltotta az utak sózását így ez a tél még kissebb hómennyiségtől igen érdekes lesz (jó sok halottal sajnálatosan)
2019. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:


Ausztria a nagy havairól híres, EU tag, nem sóznak.


mesélj még kérlek.....

2019. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#8 gondok is vannak náluk tudtommal a hóval
2019. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ausztria tudtommal nem sikvidek. Egyébként sok ismerősöm sokat jár arra és érdekes normálisan el van takaritva.
2019. jan. 11. 12:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem újkeletű probléma, a népünk bő ezer év alatt sem volt képes megszokni, hogy telente esetleg hideg lehet és még akár hó is eshet. Ha ennyi idő alatt nem sikerült, akkor már nem is fog.
2019. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!