Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tagadják sokan kétségbee...

Miért tagadják sokan kétségbeesetten, hogy Puzsér Róbertnek igenis van esélye a főpolgármesteri választáson?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 11. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Puzser csak a szajhuszarkodashoz ert, de egy varost iranyitani nem tudni. Mintha egy vizszerelore biznad a tetofedest.
2019. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Kétségbeesetten? Ez azért nem kis túlzás!

Én speciel bírom Puzsért, de totálisan alkalmatlannak tartom főpolgármesternek, ... és úgy an block mindennek, ahol emberekkel kell együttműködve, közösségben dolgozni.

Nem ért hozzá, mentálisan beteg. Elég ennyi?

2019. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Szoktam olvasni a publikációit . Mint kritikus abban jó munkát végez de nem tudom elképzelni vezetői pozícióban. Bár még mindíg jobb mint anno Dopeman jelöltetése kerületi pm nek . Az már nevetséges kategória volt
2019. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1. A legtöbb polgármester közgazdász, vagy orvos, nem feltétlenül témábavágó végzettségű... Puzsér magyar tanár és többször kifejtette, hogy szakemberekkel működne együtt, értsd a sétálókat közlekedés mérnökök terveznék, stb.


De kérdés különben sem az volt, hogy egyesek szerint alkalmas lenne e, hanem hogy az esélyeit miért tagadják...

2019. jan. 11. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
#4 mert papíron esélye mindenkinek van aki indul de reálisan nézve nincs . Van egy víziója ami nem hangzik rosszul de a logisztikai problémával küszködő városban ahol még egy útfelujjitastól is lebénul a város lehetetlen kivitelezni.
2019. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Puzsért az emberek többsége nem a főpolgármesteri székben, hanem a Csillag Születik zsűriszékében képzeli el. Az tény, hogy utóbbira alkalmasabb sokkal. De ha Falus Ferenc, Puzsér és Tarlós között kéne választanom, inkább Puzsérra szavaznék.
2019. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Puzsértól eddig csak a sétálós Budapestet hallottam, az pedig elég harmatosan kevés. Nem csak esélye, de programja sincs neki, ezt pedig nem kell tagadni kétségbeesetten, mert tény.

Nem tudom minek linkelted be a cikket, de nyomtam egy szavazatot, hogy valaki más.

2019. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Puzsér lenne a legjobban meglepődve, ha nyerne.

Ha ki akartok kúrni vele, szavazzátok be a szegény beteg csávót, aztán egy hét után onnan viszi el a mentő idegösszeomlással!

2019. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Puzsér Róbert több videóban ki fejtette, hogy miért csak egy programmal indult a választáson! Utána kéne nézni bizonyos dolgoknak, nem csak ide szellenteni légből kapott marhaságokat! És véleményem szerint ő idáig a legalkalmasabb jelölt aki csak lehetett ez.

De hát, valaki akar élni +10 évet, valaki nem!


Aki tisztában van a munkásságával vagy, hogy milyen ember, akkor rá fog szavazni! De őszintén szólva a Pestiek nem nagyon érdemlik meg, hogy ő legyen a főpolgármester, hisz mindig is a tolvaj bandát tartották fenn!

2019. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gugu Gabor ***** válasza:
44%
Biztos nekem is van esélyem Palvin Barbinál... csak...
2019. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!