Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, mi a véleményetek?

Ellenzékiek, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olvassatok bele, majd képzeljétek el.

[link]


[link]


Szerintem Fletót ismerve, ez nagyon ütőképes helyzetet teremtene! Nem véletlen, hogy a 888 azonnal teljes erővel gúnyolni kezdte! (na még csak az kellene!)


Szerintetek?


2019. jan. 12. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Akikre ezek a szennycsatornák rászállnak azokról tudjuk rögtön, hogy valamit jól csinálnak! :D
2019. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1-nek:


Pontosan ezt akartam megértetni!

2019. jan. 12. 12:56
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
a jobbik az új szdsz confiormed !
2019. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3-nak:

Sebaj! Bőven elég, ha beállnak Fletó mögé!

Na akkor lesz itt csúnya világ a fidesznyikeknek!

2019. jan. 12. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
2019. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5-nek:


MÉG MINDIG?

Továbbra is azt hiszitek, hogy ha megállás nélkül ismételgetitek az eget-verő baromságot, akkor az igazzá válik?


Amikor kitör a balhé, nem a választási iroda meghamisított adatai, és nem is a KSH számai fognak összeütközni! Mi tudjuk! Ti miért nem fogjátok fel?

2019. jan. 12. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen "ti"? Csak azt akarom mondani, hogy a teljes összefogás esetén se olyan egyértelmű a helyzet, mint ahogy mondod. Nem tudom, hogy mennyire mérnek hasonlót a különböző közvéleménykutatók, de azért szerintem nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni, hogy mit mutatnak az előzetes mérések. Az összes ellenzéki összeadva még mindig csak kb. annyi, mint a Fidesz. Persze ott van egy csomó bizonytalan, na de nem lehet tudni, hogy ők nem ugyanúgy oszlanak-e meg, mint a többiek, akik adtak választ a közvéleménykutatás kérdéseire. Miért gondolod, hogy semmi alapja sincs semmiféle mérésnek?
2019. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért gondolod, hogy semmi alapja sincs semmiféle mérésnek?"


Sajnos ezzel is lebukott már a Fidesz. Ha választást tud csalni akkor közvéleménykutatásokat meg nem tud mutyizni magának? Én is ezt hittem míg ki nem jöttek a Nolimpia idején a hatalmas támogatottságot mérő közvéleménykutatások! Nagyon stabil támogatottság ellenére azért a Fidesz mégis úgy döntött gyorsan hagyjuk a fenébe a népszavazást. Na akkor lett világos, hogy tudják, hogy a valódi eredmény a közelében nincs annak amit lehoztak a közvéleménykutatások és ha ez így van akkor azt a közvéleménykutatást csak nekik állt érdekükben hamis eredménnyel megrendelni! Ennyi.

2019. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ellenzékközeli közvéleménykutató intézetek más eredményekre jutottak mostanában a pártok támogatottságáról?
2019. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Közvélemény-kutatások?


#8 nagyon jól megfogalmazta erre a választ!


Leginkább #7-nek:


Lehet elemezgetni, játszani a számokkal amit a fidesz ad a kezedbe, lehet esélyeket latolgatni a fidesz adta számokkal, lehet bizakodni.


Amikor viszont majd ember-ember ellen fog menni köszönhetően Orbán hazugságainak, akkor a fidesz el fog vérezni! Mert ezeket a b'romságokat a fideszesek elhiszik, Orbán pedig egy öngyilkos akcióba fogja sodorni a híveit!

Ne hivatkozzon nekem senki, semmiféle számokra, beleértve a válsztási eredményeket is! Mindenki tudja hogy hamisak, az ellenzék jelentős többségben van.

Attól hogy nem mennek ki például tüntetni, attól még ellenzékiek! Tehát ezen sem lehet objektíven felmérni!


Azt hiszi bárki is, hogy az ellenzék MÉG 3 ÉVIG FOGJA EZT TŰRNI?

Orbán vagy önként lemond, vagy polgárháború fog kitörni! Minden jel erre mutat!

2019. jan. 13. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!